Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROEN MODELLERİNDE 5500 TL YE VARAN İNDİRİMLER

Citroën’in Haziran ayına özel kampanyası ile cazip avantajlar tüketicileri bekliyor.  Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli ...

Citroën’in Haziran ayına özel kampanyası ile cazip avantajlar tüketicileri bekliyor. 

Citroën’in binek ürün gamının lokomotif modeli olan, dinamik tasarımı ve Stop & Start teknolojisiyle sunduğu düşük yakıt tüketimi ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken C4 modelinde 4.000 TL’ye varan cazip fiyat indirimi tüketicileri bekliyor. 

Citroën C4; kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ekonomik motor seçenekleri ile müşterilerin konfor ve teknoloji beklentilerine tam olarak karşılıyor. 

Citroen modellerinde 5.500 TL'ye varan indirimler Haziran ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; kendi segmentinde en başarılı modellerden biri olarak görülen C5 modeline de 5.500 TL’’ye varan fiyat avantajı ile sahip olabiliyor. 

Citroën’in e-HDi teknolojisine sahip ilk otomobili olan, estetik ve teknolojik yenilikleri bir arada sunan Citroën C5; 1.6 litre dizel ve benzinli, 2.0 litre dizel motor seçenekleri düz, otomatik ve MCP şanzımanlarla birlikte sunuluyor. 

Konfor ve cazip fiyat avantajı ile beklentilere cevap veren ve Markanın “Créative Technologie” imzasını vurgulayan dinamik ve modern tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkan yenilenen C3 Mayıs ayından itibaren Citroën showroomlarında yerini aldı. 
 
Citroën’in farklı tasarımı ile öne çıkan modeli C3; tasarımda marka kimliğiyle uyumlu yeni ön bölümü, Zenith ön camı, LED gündüz sürüş farları ile daha çekici bir görünüme sahip oldu. 

Arka park sensörü, bluetooth , navigasyon, arka görüş kamerası, yokuş kalkış desteği özellikleri ile yeni C3 yüksek konfor arayan müşterilerin tercihi olacak. 

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Citroën Nemo ile güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri içinde cazip fırsatlar hazırladı. 

Yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren Berlingo’da 4.450 TL indirim avantajı sunuluyor. Kullanıcılara binek araç konforu ve tasarımı vaad eden Nemo ’da ise 3.900 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor. 

Citroën binek ve ticari araçlar, Haziran ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde