Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİLENEN CİTROEN C3 PİCASSO SATIŞA SUNULDU

Markanın “Créative Technologie” imzasını vurgulayan çekici ve zarif tasarımı ile kullanıcılarının karşısına yenilenerek çıkan C3 Picasso, ş...

Markanın “Créative Technologie” imzasını vurgulayan çekici ve zarif tasarımı ile kullanıcılarının karşısına yenilenerek çıkan C3 Picasso, şehir içi kullanımda büyük kolaylık sağlayan “Stop & Start” özellikli dizel otomatik seçeneği ile de farkını ortaya koyuyor.


 Yeni C3 Picasso; tasarımda marka kimliğiyle uyumlu yeni ön bölümü, LED gündüz sürüş farları, viraj aydınlatmalı ön sis farları ile daha çekici ve dinamik bir görünüme sahip oldu. 

Entegre Navigasyon ve Bluetooth özellikleri ile de yüksek konfor arayan müşterilerin tercihi olacak. Yeni Citroën C3 Picasso Mayıs ayı itibariyle Türkiye yollarında. 

Marka kimliğiyle uyumlu Yenilenen ön bölüm ve ızgara, LED gündüz sürüş farları, viraj aydınlatmalı ön sis farları ile farklılaşan Citroën C3 Picasso; çekici, zarif bir tasarım ve konfor arayan sürücülerin tüm isteklerine cevap verecek özelliklerle donatıldı. 

Panoramik ön camıyla Citroën C3 Picasso, sürücüye çok geniş bir görüş açısı sunuyor. Citroën C3 Picasso ‘nun araç içi geniş kullanım alanının yanı sıra panoramik ön camı tamamlayan cam tavan opsiyonu da, tüm yolculara daha ferah bir iç mekanda yolculuk keyfi sunuyor. 

Arka park sensörü, katlanabilir yan aynalar ve elektirik kumandalı arka cam özellikleri ise sürücülere konforlu bir sürüş keyfi sunuyor . Entegre Navigasyon ve Bluetooth özellikleri de yüksek konfor arayan müşterilerin beklentilerine cevap veriyor. 

Citroën’in üstün güvenlik anlayışı yenilenen C3 Picasso’da da devam ediyor. 
Sürücü, ön, yolcu ve yan hava yastıklarının yanı sıra C3 Picasso’da bulunan ABS, EBA, EBD,ESP ile ani fren durumunda otomatik yanan flaşörler sürücü ve yolcu güvenliğini artırıyor. 

Citroën C3 Picasso şehir hayatının olmazsa olmazı olan otomatik vites donanımını kendini ispatlamış 1.6 litrelik dizel motor ile bir araya getiriyor. Ortalama 4.2’lik yakıt tüketimi ile ‘’ Stop&Start ’’ özelliğine sahip dizel motor, konforlu sürüş ile yakıt ekonomisini aynı anda sunuyor. 

Türkiye’de, 1.6 litre HDİ 92 Hp ve 1.6 litre e-HDİ 92 Hp motor seçenekleri ve iki farklı donanım seviyesi ile satışa çıkan yeni C3 Picasso, 45.800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatları ile Mayıs ayından itibaren Citroën showroomlarında olacak.MİLLİYET