Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ FORD FİESTAYLA GÜZELBİRGÜNİÇİN 24SAATİNVAR

Ford’un 24 saati sahiplendiği “Yeni Fiesta’yla 24saatinvar.com” projesi, kullanıcıların gününe renk katmayı, güzelleştirmeyi ve farklılaştı...

Ford’un 24 saati sahiplendiği “Yeni Fiesta’yla 24saatinvar.com” projesi, kullanıcıların gününe renk katmayı, güzelleştirmeyi ve farklılaştırmayı hedefliyor. 


Yeni Ford Fiesta’yla bir derginin kapağında yer almak, bir yunusu evlat edinmek, ralli şampiyonu takımda co-pilotluk yapmak, Düzce Melen’de rafting ya da İstanbul’un üzerinde helikopterle tur atmak mümkün! 

 Ford Fiesta, yeni dijital projesi 24saatinvar.com ile kullanıcılarının hayatına renk katacak. 24saatinvar.com adresine giren kullanıcılar, her gün çeşitli armağanlar kazanırken, bir ay sürecek projenin sonunda birbirinden cazip büyük ödüllere kavuşacak! 

Heyecan verici 4 büyük ödül! Yeni Fiesta’yla 24saatinvar.com, 20 Mayıs–20 Haziran tarihleri arasında siteye girerek yarışmalara katılanlara heyecan verici 4 büyük ödül dağıtılacak. 

Bir talihli Trendsetter dergisinin kapağında yer alma şansına sahip olacak.6 talihli Düzce Melen’de rafting yapacak, 10 talihli ise Türkiye ralli şampiyonu takımda co-pilotluk yapma heyecanını yaşayacak. 

Ford Fiesta’nın diğer büyük hediyesi ise 30 kişi adına WWF Türkiye’nin Yunus Evlat Edinme Kampanyası’na bağış yapmak olacak. 

Sürpriz hediyelerle gün daha güzel geçecek 24saatinvar.com’da, bir ay boyunca 4 büyük ödülün yanısıra her gün 24 saatliğine aktif olan ve hediyeler dağıtan modüller de yer alacak. 

Her gün yeni eklemelerle zenginleşen bu bölümde kullanıcılar sinema bileti, dergi aboneliği, helikopterle İstanbul turu, fotoğraf makinesi, şık bir restoranda yemek ya da bir kutu nefis lokum gibi birbirinden farklı pek çok armağan kazanacak. 

Denizde taş sektirmek bile mümkün Yeni Ford Fiesta ile 24saatinvar.comda sadece bir günü güzelleştirecek hediyeler değil, güzel bir gün için ilham verecek küçük fikirler ve eğlenceli anlar yaşatacak mekanizmalar da yer alacak. 

Bu sitede, sahildeymiş gibi denizde taş sektirmek ya da güneşin doğuşunu istenen saatte yeniden izlemek de mümkün olacak. Sitede, sosyal medyada çok dikkat çekecek başka hashtagler de mevcut. 24saatinvar.com’da#güzelbirgüniçin hashtag’ini kullanarak önerilerini paylaşanlar, gönderdikleri tweet’lerle güzel bir gün için arkadaşlarına ilham da verebilecekler.