Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ULAŞIMDA KENTSEL DÖNÜŞÜME KARSAN’DAN JEST

Toplu taşıma sektörüne sınırsız çözümler sunma vizyonuyla yola çıkan Karsan, yeni aracı “JEST”i pazara sundu.  Şehirlerdeki ve topl...

Toplu taşıma sektörüne sınırsız çözümler sunma vizyonuyla yola çıkan Karsan, yeni aracı “JEST”i pazara sundu. 


Şehirlerdeki ve toplu taşımacılık sistemlerindeki değişimleri takip e derek ihtiyaçlara uygun ürünler ve hizmetler geliştirmeyi hedefleyen Karsan, kendi markasıyla pazara sunacağı yepyeni bir ürün ailesinin en küçük üyesi olan “JEST”in tanıtımını gerçekleştirdi. 

Geliştirdiği ürünlerle engelsiz toplu taşımacılık yaklaşımıyla herkesin eşit imkanlarla sosyal hayata erişimini sağlamayı amaçlayan Karsan, yeni ürünü Jest ile toplu taşımacılık sistemlerinin vazgeçilmez parçası olan minibüs segmentinde iddiasını sürdürüyor. 

Toplu taşımacılık sistemlerinde geliştirilen modern ve çağd aş yaklaşımlarla dönüşüm yaşayan kentlere, geliştirdiği ürünler ile değer katmayı hedefleyen Karsan, bu kapsamda geliştirdiği “JEST”in basın tanıtım toplantısını 8 Mayıs Çarşamba günü Bursa Akçalar fabrikasında Karsan CEO’su Murat Selek ve Karsan Pazarlama Genel Müdürü Vançın Kitapçı’nın katılımıyla gerçekleştirdi. 

Toplantıda konuşan Karsan CEO’su Murat Selek; “Kentsel dönüşüm geçiren şehirlerimizin toplu taşımacılık ihtiyaçları da değişiyor. Bu dönüşüm farkındalığıyla Karsan, toplu taşımacılığa modern, ç ağdaş ürün ve hizmet çözümleri üretmeye talip. 5m’den 18m’ye uzanan geniş ürün gamımız, sektörde sahip olduğumuz tecrübe, dünya devleri tarafından onaylanmış yüksek kalitedeki üretim becerimiz, iş gücümüz ve bağımsız yapımızla bu rolü üstelenmek için yetkin ve hazır konumda. 

47 yılı aşkın otomotiv tecrübesiyle %100 bağımsız sermaye yapısı sayesinde bugün altı farklı marka için üretim yapmakta olan Karsan kentlerde yaşanan bu dönüşüme çözüm ortağı olmaya hazır” dedi. Nüfusun ve şehirleşmenin artması ile gü nümüz toplumunda mobilite ihtiyacının arttığına vurgu yapan Karsan Pazarlama Genel Müdürü Vançın Kitapçı, şehirlerimizin değişen dünyaya Kentsel Dönüşüm projeleri ile ayak uydurmakta olduğuna dikkat çekti. 

Kitapçı sözlerine şöyle devam etti; “Şehirlerimiz Kentsel Dönüşüm projeleri ile yenilenerek insanlara modern ve çağdaş yaşam alanları oluşturuluyor. Bu dönüşüm sürecinde şehirlerimizin tarihi dokusunun ve değerlerinin korunması esas alınıyor. 

Kentsel Dönüşüm’ün en önemli parçalarından biri olan toplu ulaş ım da kentlerdeki değişime ayak uydurmak üzere yenileniyor, modernleşiyor. Bu dönüşümün farkındalığı ile geliştirme sürecine devam ettiğimiz Karsan markalı yeni ürün ailemizde “Ulaşımda Kentsel Dönüşüm” yaklaşımını benimsedik. ...

Bugün ise toplu taşımacılık alanında hizmet verecek olan yepyeni ürün ailemizin ilk üyesi olan JEST’i pazara sunmaktan dolayı büyük gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Şehrin değişen çehresine uyumlu, zamanı yakalayan, çevreci bir araç olan JEST, taşımacılık sisteminin etkili bir üyesi olacak”. 

Kitapçı, engelsiz erişim sunan tasarımı ve donanım artılarıyla JEST’in kentsel ulaşımda kendini göstereceğini sözlerine ekledi. JEST ile Tüm Engeller Ortadan Kalkacak Türk otomotiv sanayinin, 47 yılı a şkın üretim tecrübesiyle, en köklü kurumlarından biri olan Karsan, bugüne kadar sektöre getirdiği yeniliklerle farkını ortaya koydu. 

Ürettiği ve tasarladığı araçlarda engellilerin ve yaşlıların sosyal hayata karışmalarını amaçlayan Karsan “JEST” ile de tam alçak taban ve rampa uygulamasıyla yine engelleri ortadan kaldırıyor. 

KARSAN JEST Şehre Çok Yakışacak Büyük şehirlerde yaşayan insanların beklentilerini karşılamak üzere Karsan’ın kardeş kuruluşu Hexagon Studio tarafından tasarlanan JEST, düşük yakıt ve bak ım giderlerine sahip olan yeni teknoloji motoru ile avantaj sağlarken, tüm gününü trafikte geçiren sürücüler için de konfor sunuyor. 

Modern ve kullanışlı gövde tasarımı ile kullanıcısı için farkını ilk anda gösteriyor. Yaşlı ve engelli yolcular için düşünü len alçak tabanı ve engelli rampası ile tüm engelleri ortadan kaldırıyor, ömür boyu “jest” yapıyor. 

Klimasıyla yolculukları keyifli kılıyor. Wi - Fi özelliğiyle iletişimde sınırlara meydan okuyor. Dış tasarımı ve çevreci özellikleriyle gelişen değişen şehirl erin dokusuna uyum sağlıyor, yollara değer katıyor