Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TÜM ARAÇLARIN İKİNCİ ELİ OTOMOLDA

Kurumsal ikinci el otomotiv sektörünün yeni markası OTOMOL,  Merter E-5 üzerindeki Türkiye’nin en büyük ikinci el araç alanına sahip ...

Kurumsal ikinci el otomotiv sektörünün yeni markası OTOMOL, 

Merter E-5 üzerindeki Türkiye’nin en büyük ikinci el araç alanına sahip showroom ve merkezinin açılışı ile hizmet vermeye başladı. 

OTOMOL, hem sunduğu hizmet hem de yaklaşımıyla ikinci el otomotiv sektöründeki güven olgusuna yeni bir bakış getiriyor. Marka, bu doğrultuda Türkiye genelinde yüksek bir talebi karşılamaya hazırlanıyor. 

İkinci el otomotiv sektöründe kurumsal firmaların eksikliğine yönelik talebi karşılamak üzere temelleri atılan OTOMOL, sıfır araç kalitesi ve güvencesinde ikinci el araç alım-satımı gerçekleştirmek üzere hizmet vermeye başlıyor. 

OTOMOL, bünyesinde bulunan sektördeki en güvenilir ikinci el araçların alım ve satımınıngerçek piyasa değerinde yapılmasını vetek noktadan tüm işlemlerin tamamlanmasını sağlıyor. İkinci el otomotiv sektöründe hizmet verenkurumsal lider şirketlerinden biri olmahedefi doğrultusunda OTOMOL,sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle sadece ikinci el alanında değil; tüm otomobil sektöründe çıtayı yükseltiyor. 

OTOMOL; ‘2. El Araç Alım-Satım’, ‘Araç Takas’, ‘Ekspertiz’, ‘Garanti’, ‘Kredi’, ‘Sigorta’, ‘Tescil’, ‘Aksesuar’ ve ‘Araç Görünüm Yenileme’ temel hizmetlerini tek noktada sunarak, ikinci el otomobil almayı düşünen herkese eşsiz avantajlar sağlıyor. 

Araç alımı veya satımı gerçekleştiren herkes,OTOMOL ayrıcalığı ile kolaylıkla tüm işlemlerini en kısa zamanda tamamlıyor. Ekspertiz hizmetiyle ayrıcalığın tanımını yapan OTOMOL, Türkiye’deki en gelişmiş ve en teknolojik ekspertiz hizmetini veriyor. 

OTOMOL, ekspertiz hizmet kalitesi ve bu alandaki teknolojik alt yapısı ile sektöründe farklılaşıyor. Bir aracın tüm kontrollerinin ve bakımının yapılması için gerekli her türlü teknolojik ekipman ve yaklaşım OTOMOL’da bir arada bulunuyor.

İkinci el otomotiv sektörünün 2012 yılında ortalama 1.5 milyon adetlik hacme sahip olduğunun altını çizen OTOMOL Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan,ikinci el araç sektöründeki satışların, sıfır araç satışlarının yaklaşık 2.5 katına sahip olduğunu belirtiyor. 

Bu potansiyele sahip bir pazarın Türkiye’de kurumsal markalar konusunda eksik kaldığına ve pazarın doygunluğa ulaşmadığına değinen Denizaşan, yatırımlarıyla ilgili olarak; “OTOMOLMerter showroom ve merkezimiz, 24 bin m2 kullanım alanı olan, Türkiye’deki en büyük kurumsal ikinci el araç alım-satım merkezidir. 

Üstelik mevcuttaki ve yakın zamandaki yetkili satıcılarımızla birlikte bu alan 40 bin m2’nin üzerine çıkıyor. Merter merkezimizin yanı sıra; 2013 yılı sonuna kadar başta Ümraniye ve Ataşehir olmak üzere İstanbul’da 4, Ankara, Antalya, Bursa, Bodrum, İzmir ve Samsun’da birer ofis ile toplam 10 OTOMOLnoktasını yapılandırıyoruz. 

Yetkili Satış noktalarımızı 2014’de 20’ye; 2015 yılında ise 30’a çıkarmayı hedefliyoruz. Türkiye genelinde önümüzdeki beş senelik plan çerçevesinde toplam 50 yetkili satış noktasına ulaşmak üzere çalışmalarımızı yönlendiriyoruz” diyor. 

Şu anda sadece OTOMOLMerter showroom’da 300’den fazla araç stoğu bulunuyor. OTOMOLaraçlarının marka ve model zenginliği ise piyasadaki tüm marka ve model talebini karşılayacak şekilde organize ediliyor. 

Marka ve model çeşitliliği konularına büyük önem veren OTOMOL, her bütçeye uygun ve her beklentiyi karşılayacak şekilde Türkiye’de sıfır km satışı gerçekleştirilen her otomotiv markasının, neredeyse eksiksiz tüm modellerini sunuyor. 

Dolayısıyla tüketicinin görmeyi ve sahip olmayı istediği tüm marka ve model araçlar, sıfır araç kalitesindeOTOMOL bünyesinde bulunabiliyor.ZAMAN