Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HGS ETİKETİİNE ÜCRETSİZ SAHİP OLMANIN YOLU HALKBANKTA

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), üzerinde HGS logosu yer alan köprü ve otoyol gişelerinden beklemeden ve %20 indirimle geçiş yapılmasına olanak v...

Hızlı Geçiş Sistemi (HGS), üzerinde HGS logosu yer alan köprü ve otoyol gişelerinden beklemeden ve %20 indirimle geçiş yapılmasına olanak veren yeni bir sistemdir. 

HGS başvurusu yapabileceğiniz şubelerimizi görmek için tıklayınız. HGS'ye kampanya dönemi boyunca etiket için herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

HGS etiketinizi aldığınız sırada etiketinize, ilk yükleme limitinin altında bir tutar olmaması kaydıyla, sizin belirleyeceğiniz tutarda ilk yükleme yapılmaktadır. 

HGS etiketinize daha sonra yapacağınız yüklemeleri, otomatik yükleme talimatınız doğrultusunda Paraf kredi kartınızdan veya hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. 

HGS etiketinizi Paraf kredi kartınız ile eşleştirdiğinizde, HGS etiketinize yapılacak yüklemeler Paraf kredi kartınızdan otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Böylece, herhangi bir faiz veya komisyon eklenmeden, ödemelerinizi ekstrenizin son ödeme tarihine kadar yapabilirsiniz. 

Otomatik yükleme talimatı verebileceğiniz Şubelerimiz için tıklayınız. *Kampanya 30 Haziran 2013 tarihine kadar, sadece HGS etiketleri için geçerlidir. .