Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FORD MAYIS KAMPANYASI

Ford, mayıs ayında da binek ve hafif ticari araçlarda 0 faizli kredi fırsatı ve indirim kampanyaları sunuyor.  Ford'dan yapılan ...

Ford, mayıs ayında da binek ve hafif ticari araçlarda 0 faizli kredi fırsatı ve indirim kampanyaları sunuyor. 


Ford'dan yapılan açıklamaya göre, mayıs ayı kampanyasıyla hem binek hem hafif ticari araçlarda 0 faizli kredi kullandıran Ford, binek araçlardaki özel indirim kampanyalarıyla da hayallerin gerçekleşmesine katkıda bulunuyor. 

Binek araçlarda müşterilerine 20 ay 0 faizli 24 bin liralık kredi imkanından yararlanma fırsatı sunan Ford, peşin alım indirimleriyle de dikkati çekiyor. 800 lira indirim yaptığı B-Max modellerini 39 bin 60 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor. 

 Style fiyatına Titanium modelini sunduğu Focus'ta 42 bin 615 liradan, 2 bin liraya varan indirim yaptığı Fiesta modellerini ise 31 bin 795 liradan başlayan fiyatlarla müşterilerine ulaştırıyor. Ford'da ticari araç kampanyaları da devam ediyor. 

Mayıs ayında, ticaretin makam aracı Tourneo Custom ve Transit Custom'a 24 ay sıfır faizle 30 bin lira kredi kullanarak sahip olma fırsatı müşteriler için cazip bir seçenek oluşturuyor. 

Tourneo Custom ve Transit Custom ayrıca mayıs ayında yüzde 1 ek destek ile Ford müşterilerine sunuluyor.