Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AXESS İLE SHELLDEN 50 TL VE ÜZERİ YAKIT ALIMINIZA 20 TL YAKIT HEDİYE

Axess'le Shell'den yapacağınız her 50 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişinize yine Shell istasyonlarında kullanılmak üzere...

Axess'le Shell'den yapacağınız her 50 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişinize yine Shell istasyonlarında kullanılmak üzere 5 TL, toplamda 20 TL yakıt hediye! 


Kampanya, 15 Mayıs – 30 Haziran 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından kampanyaya dahil edilen kartlar ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarında geçerlidir. 

Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek her 50 TL ve üzeri işlemde 5 TL chip-para kazanılabilir. Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dâhil olacaktır. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 4 hanesinin (örnek SMS metni: SHELL 1234) 4566'ya SMS atılması gereklidir. 

Free kart sahipleri, FREESHELL yazıp bir boşluk bırakarak Free kart numarasının son 4 hanesini 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dâhil olabilir. Kampanyaya SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dâhil edilecektir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Chip-para ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan bir kart sahibi en fazla 4 kez faydalanabilir ve en fazla 20 TL değerinde akaryakıt kazanabilir. 

Kampanyaya SMS ile dahil olan müşterilerin kazandıkları Chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 7 Temmuz 2013 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.