Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AVEA KAMULULARA FIAT’TA EKSTRA 2.500 TL’ye VARAN İNDİRİM

Avea Kamu abonelerine özel Fiat araç alımlarında extra 2.500 TL’ye varan indirim. Üstelik aylık 299 TL taksit avantajıyla.  Avea Kamu ab...

Avea Kamu abonelerine özel Fiat araç alımlarında extra 2.500 TL’ye varan indirim. Üstelik aylık 299 TL taksit avantajıyla. 

Avea Kamu aboneleri Fiat Bravo’da ilave 2.500 TL indirim, 

Fiat Punto, Yeni Panda, Fiat 500, Fiat 500C, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerinde ise ilave 1.000 TL indirim alıyor. 

Kampanya 01-31 Mayıs 2013 tarihlerinde, katılımcı yetkili Fiat satış noktalarında geçerli olup Kampanya yalnızca bireysel faturalı Avea kamu hat sahipleri adına alınan araç alımlarında geçerlidir. 

299 TL taksit tutarı, Koç Fiat Kredi'den 15.000 TL kredi kullanılması durumunda 0.50 % faiz oranı ve 60 ay vadeye göre örnek olarak hesaplanmış olup, yıllık maliyeti % 11.21'dır. 

Kredilerde bir kereye mahsus ve peşin olmak üzere tüm yasal vergiler dahil 600 TL dosya masrafı alınır. 

Kampanyaya katılan müşteriler Fiat’ın Mayıs ayı mevcut kampanyalarına ilave olarak tavsiye edilen anahtar teslim perakende satış fiyatı üzerinden 0 km Bravo modelinde 2.500 TL; Punto, Fiat 500, 500 C,Yeni Panda, Yeni Doblo Combi ve Fiorino Combi/-mix modellerinde 1.000 TL indirim sağlanacaktır. 

İndirim yalnızca Mayıs ayı perakende kampanyalar ile birlikte kullanılabilecek olup; filo, diğer özel satış kampanyaları ile birleştirilemez. 

Kampanyaya katılmak için FIAT yazıp 5060’a SMS göndererek kampanya katılım şifresini alınması gerekmektedir. Her katılımda yeni şifre alınmalıdır. Hat başına kampanyadan en fazla 2 kez yararlanılabilir. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların nüfus cüzdanı, son 2 aya ait faturalardan biri, telefon numarası ve kampanya şifresi ile Fiat Yetkili Satıcılarına başvurmaları gerekmektedir. Henüz faturası oluşmamış katılımcılar Avea Bireysel abonelik sözleşmesi ile başvurabilirler. 

Kampanya tarihleri içerisinde üyeliği aktif hale gelmiş Avea kamu müşterilerinin kampanya kapsamındaki indirimi, katılımcı Fiat yetkili satış noktaları tarafından üyelik teyidinin yapılmasından sonra kesinleşecektir. 

Ayrıntılı bilgi avea, fiat web siteleri ve Fiat showroomlarında.