Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TASARIMI YENİLENEN CHEVROLET CAPTİVA TÜRKİYEDE

SUV segmentinin başarılı modeli Captiva, yeni tasarımı ile daha fazla lüks ve konforu bir arada sunuyor  78 yıllık köklü SUV tarihin...

SUV segmentinin başarılı modeli Captiva, yeni tasarımı ile daha fazla lüks ve konforu bir arada sunuyor


 78 yıllık köklü SUV tarihine sahip modelin yeni tasarımı ile yüksek konfor standartları Yeni Captiva’da anahtarsız kapı açma/kilitleme ve motor çalıştırma sistemi standart 2.0 Dizel 163 beygir gücünde 78 yıllık başarılı SUV tarihine sahip Chevrolet, yenilenmiş Captiva’yı Türkiye pazarına sundu. 

Yeni Captiva’da arka tarafta yenilenmiş LED farlar, yeni tasarıma sahip krom çift egzos çıkışı ve yeni tampon modeli, aracın arka ve ön bölümlerinde ince düşünülmüş değişikliler göze çarpıyor. Anahtarsız kapı açma/kilitleme ve motor çalıştırma sistemi, yeni döşeme stilleri, yenilenmiş gösterge paneli, lastik hava kontrol ve çift yönlü elektronik iklim kontrollü klima sistemi de yeni Captiva’da standart özellikler arasında yer alıyor. 

Chevrolet Captiva’ya sürücü ve yolcularını ferah ve geniş iç tasarımıyla karşılıyor. 7 koltuk özelliği iç mekanın çok kullanışlı bir şekilde kullanılabilmesine büyük imkan yaratırken iç mekan hacmi 1577 lt'ye kadar ulaşarak oldukça geniş bir kullanıma olanak sağlıyor. Atletik ve canlı tasarımlı, sportif ve duyarlı sürüş özelliklerine sahip olan Yeni Captiva 2.0 lt 163 beygir Turbo Dizel motor, 6 ileri otomatik vites ve ekonomik yakıt tüketim sürüşü sağlayan sürüş modu ile güçlü ve ekonomik sürüş imkanı sunuyor.

 EuroNCap’den 5 yıldızlı Yeni Captiva’nın şasisi aracın dinamiğini artırmak, virajlarda daha etkin dönüşler yapabilmek, daha kusursuz bir sürüş deneyimi yaşatmak için yeniden tasarlandı. 

Tüm modellerde standart olarak yer alan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), Çekiş Kontrolü Sistemi (TCS) ve Fren Destek Sistemi (BAS) yüksek düzeyde emniyet sağlıyor. Elektronik olarak kontrol edilen hıza duyarlı direksiyon daha etkili yönlendirme sağlıyor ve sürücünün direksiyonu çevirirken çok fazla efor sarf etmesini gerektirmiyor. 

Chevrolet Captiva’larda ilk kez kullanılan Yokuşta Kalkış Desteği (HSA) özelliği de fren pedalından ayak çekildikten sonra %3 eğimli bayırlarda ya da daha dik yollarda 1.5 saniye boyunca aracı sabit tutuyor. Bu şekilde de yokuşlarda kayma önleniyor ve çok daha güvenli sürüş mümkün oluyor. 

Tüm bu mükemmel özellikleri ile Yeni Chevrolet Captiva, özel lansman fiyatıyla bayiliklerde otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor.