Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

NAVITECH’TEN KONUŞTUĞUNUZU ANLAYAN AKILLI NAVİGASYON CİHAZLARI

Türkiye’nin lider navigasyon markası Navitech, bir yeniliğe daha imza atıyor.  Sesle yönlendirme özelliğine sahip QXV Primo serisi na...

Türkiye’nin lider navigasyon markası Navitech, bir yeniliğe daha imza atıyor. 

Sesle yönlendirme özelliğine sahip QXV Primo serisi navigasyon cihazlarıyla Navitech, sürücülere inanılmaz bir kolaylık sağlıyor. Şimdi bildiklerinizi unutun. Eski teknolojileri bir kenara bırakın. 

Aracınıza bindikten sonra dakikalar alan navigasyon cihazına adres girme ya da adres bilgisi güncelleme zahmetinden kurtuluyorsunuz. 

Navitech’in yeni nesil QXV Primo serisi cihazları ile… Söyleyin, götürsün! Navitech’in QXV Primo serisi navigasyon cihazları “Voice Recognition” sistemine sahip. 

Türkçe bilen QXV serisi akıllı navigasyon cihazları ne dediğinizi anlıyor, söylediğiniz adres bilgilerine göre sizi yönlendiriyor. Yani navigasyon cihazınızla konuşarak anlaşıyorsunuz. Böylece daha kolay ve daha zahmetsiz şekilde adres buluyorsunuz. 

Dakikalar alan adresi yazma, aracınızı kenara çekip cihazla uğraşma zahmetine katlanmıyorsunuz. Daha kısa zamanda istediğiniz adreste oluyorsunuz ve aracınızda daha güvenli şekilde seyahat edebiliyorsunuz. 

QXV Primo cihazlar, teknolojiyi yola getiriyor! Navitech QXV Primo serisi navigasyon cihazları “konuştuğunuzu anlamakla” kalmıyor. Ayrıca Trafik Mesaj Servisi (444, 524, 714 modellerinde) ile trafik çilesine de son veriyor. 

RDS-TMC yayınlarını alabilen ve decode ederek rotanızdaki trafik sıkışıklığını size önceden bildiren Navitech, alternatif rotalar çizerek sizi trafikten kurtarıyor. Dokunmatik LCD ve parlamayan ekranıyla, her açıdan kolay ve net bir görünürlük sağlıyor. 

3D bina/arazi haritaları, 800.000 önemli adres datası, detaylı menü ve kavşak ayrımı görüntü özelliğiyle ile daha hızlı rota hesaplayabiliyor. Bluetooth özelliğiyle yapacağınız telefon görüşmelelerinde eko ya da cızırtı olmadan konuşma olanağı sağlıyor. 

Ayrıca telefonunuzda kayıtlı numaralar anında cihazınıza yansıyor; bu sayede kolayca sizi arayan numarayı görebiliyorsunuz. Üstün işlemcisiyle kullanım hızı artan ve ömür boyu bedelsiz güncelleme garantisiyle QXV Primo serisi, tam size ve aracınıza göre