Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

OPEL ARALIKTADA YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRDÜ

Opel, Aralık ayı otomobil pazarında en fazla satan 2. marka oldu. 2012 yılı Aralık ayında 8.536 adet satış ile 11% pazar payına ulaştı.  ...

Opel, Aralık ayı otomobil pazarında en fazla satan 2. marka oldu. 2012 yılı Aralık ayında 8.536 adet satış ile 11% pazar payına ulaştı. 

2012 yılı toplamında 49.143 adet otomobil satışı gerçekleştiren Opel en fazla satan ilk üç marka arasında yer alarak % 9'luk pazar payı elde etti. Opel Türkiye, otomobil ve ticari araç toplamında 49.825 adetlik satış gerçekleştirdi. 

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik "Opel Türkiye olarak 2012 yılı hedeflerimize ulaştık. Tüketicinin Opel markamıza gösterdiği ilgi bizler için memnuniyet verici. 2013 yılı 2012 yılı pazarına benzer bir pazar olacaktır düşüncesindeyiz. Bu da otomotiv sektörünün son yıllarda ulaştığı istikrarın önemli göstergelerinden biridir. 

Opel Türkiye olarak hedefimiz tüketicinin en çok tercih etttiği markalardan biri olma konumumuzu korumak ve 50 bin adet dolaylarında bir satışı gerçekleştirmektir. 

Opel ailesi olarak bayisinden çalışanına, müşterilerimize tutku ile bağlı sadece satışa odaklı değil aynı zamanda müşterisini en çok sahiplenen otomobil firması olma hedefimizle yolumuza devam etme arzusunda olduk ve olmaya devam edeceğiz." dedi.