Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CHEVROLET MODELLERİNDE OCAK AYINDA KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

Sınıfının en güvenli modeli Chevrolet Cruze benzinli modelleri Ocak ayına Aralık ayından da avantajlı 8.900 TL’ye varan kampanya ile geliyo...

Sınıfının en güvenli modeli Chevrolet Cruze benzinli modelleri Ocak ayına Aralık ayından da avantajlı 8.900 TL’ye varan kampanya ile geliyor. 

Üstelik tüm Cruze HB ve Sedan benzinli modellerinde %0 faizli kredi avantajı da Chevrolet’den… Yeni Captiva’lar 78.900 TL'den başlayan 2012 yılından daha da avantajlı fiyatlarla sadece Ocak ayında... 

Güvenlik konusunda sınıfının lideri Chevrolet Aveo, 30.551 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor... Chevrolet yeni yılı 2012 yılından çok daha avantajlı fiyatlarla karşılıyor. 

Sınıfının en güvenli modeli Cruze HB ve Sedan benzinli modellerde 18.000 TL’ye 18 ay %0 faiz seçenekleri sunulurken, Captiva’da 78.900 TL’den başlayan fiyatlarla kaçırılmayacak fırsatlar ile yerini alıyor. 2013’e Chevrolet Cruze ile başlayın 2012 yılından çok daha avantajlı kampanyalar bayilerdeki yerini alan, Euro NCAP’ten 5 yıldız ile güvenlikten ödün vermeyen, Chevrolet'nin dünyada en çok satılan modeli benzinli Cruze Sedan ve HB modelleri Ocak ayında 8bin 900 TL’ye varan indirimle satışa sunuluyor. 

Ayrıca Chevrolet Finans’tan 18.000 TL 18 ay vadeli %0 faizli kredi avantajı ile de kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Yeni Chevrolet Cruze, dinamik gövde tasarımının yanı sıra yeni stationwagon gövde tipi ve yeni 140 beygir gücündeki 1.4 Lt. Turbo motor seçeneğiyle hem konfor hem de yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. 

Yeni Cruze’un iç mekanında yeni tasarım bir orta konsol, MyLink interaktif bilgi eğlence sistemi ve yeni bir geri görüş kamerası yer alıyor. Sofistike bir bilgi-eğlence sistemi olan Chevrolet Mylink’in ekranına tek bir dokunuşla telefon rehberine ulaşıp, aracın dahili ses sistemini kullanarak çağrı yapmak mümkün olduğu gibi, cep telefonundaki müzik arşivine ulaşabilir, 

USB kablosu üzerinden iPod, iPad ve benzeri medya çalarları bağlayarak müzik, resim ve film içeriğini ekrana yansıtabilirsiniz. Chevrolet Cruze’larda zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. 

Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor. Yeni Captiva’lar 78.900 TL'den başlayan 2012 yılından daha da avantajlı fiyatlarla 77 sene önce satışa sunduğu Suburban Carryall ile başlayan SUV geleneğindeki iddiasını sürdüren Yeni Chevrolet Captiva’lar Ocak ayında 78.900’den başlayan çok avantajlı fiyatlarla geliyor. 

EURO NCAP’den 5 yıldızlı, 8 hava yastığı, standart ESC özelliği, yeni 2.0 lt 163 beygir Turbo Dizel motor, yeni 6 ileri otomatik vites ve ekonomik yakıt tüketim sürüşü sağlayan sürüş modu ile 100 km’de 7.7 Lt. ortalama tüketimi ile yakıt tasarrufunun ideal dengesini sunan Yeni Chevrolet Captiva, Ocak ayında avantajlı fiyatı ile göz dolduruyor. 

Ocak ayına özel 30.551 TL’den başlayan fiyatlar ile Chevrolet Aveo avantajını kaçırmayın Euro NCAP tarafından 2011 yılında kendi segmentinde "Sınıfının En Güvenli Otomobili" seçilen ve 2012’nin ilk yarısında Avrupa’da en çok satılan Chevrolet modeli olan Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde kaçırılmayacak fırsatlarını Ocak ayında da sürdürüyor. 

Bir depo ile 1.200 km’lik ekonomik sürüşe olanak sağlayan ve çocuk güvenliğinde 1 numara olan Yeni Aveo; 75hp ve 95 hp gücündeki yeni nesil dizel motorları, 3.7 lt ortalama yakıt tüketim değeri ve start stop teknolojisi ile rakiplerine fark atıyor. 

Tüm Yeni Aveo’larda 8 hava yastığı, ESC, yokuşta kalkış desteği gibi üstün güvenlik özellikleri standart olarak sunuluyor.