Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ RENAULT CLİO CAZİBENİN YENİ FORMU

Yeni Renault motorlarında, otomobil yarışlarında kullanılan yenilikçi teknolojiler kullanılıyor. Yeni Clio, üç silindirli, “Turbo 90 bg Sto...

Yeni Renault motorlarında, otomobil yarışlarında kullanılan yenilikçi teknolojiler kullanılıyor. Yeni Clio, üç silindirli, “Turbo 90 bg Stop &Start” benzinli motoruyla 4,5 lt/100 km düzeyine düşürülmüş iddialı bir yakıt tüketimi sağlıyor. 

Stop & Start özellikli ve normal havalandırmalı bu motor size, 1.4 litrelik bir motorun performansını sunuyor. 

Renault’nun ünlü tasarım direktörü Laurens van Acker ve ekibi, Clio’yu yaratırken tutkudan ilham aldıklarını gizlemiyorlar. Bu durum, aracın sportif, kıvrımlı hatları, cesur ön paneli ve heyecan verici detaylarında kendini belli ediyor. 

Yalnızca 5 kapılı olarak pazara sunulan Yeni Clio, ön panelinde, büyük ve dikey Renault logosuyla birlikte, farların alt bölümünde yer alan krom çerçeveler ve LED farlar bu sportif bir görünüm sergilerken, azaltılan yerden yüksekliği ve daha fazla iç genişliğiyle ekstra dinamizm kazanıyor. %100 dokunmatik teknolojisiyle ruhunuza dokunuyor! 

Ön Konsola Entegre 7” Dokunmatik Ekranlı Renault R-NAV Multimedya sistemi, pratik ve teknolojik uygulamalara erişim sağlıyor: Navigasyon, Radyo, USB iPod uyumlu Audio Bağlantı ve Bluetooth teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme imkanı sunuyor. 

Kişiliğinizi yansıtan bir otomobil! Yeni Renault Clio, iç ve dış mekânın kişiselleştirilmesi üzerine tasarlandı. Aracın dış görüntüsünü dış ayna muhafazaları, ön ızgara, arka panel etekler, alt kapı koruyucuları, jant seçenekleri ve tavan çıkartmaları ile birlikte kişisel hale getirebilirsiniz. Aracın iç mekânını kişisel hale getirmek içinse farklı donanım paketleri bulunuyor.