Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PROTON YIL SONU KAMPANYASI

Proton,tüm Gen 2 Hatchback ve Persona Sedan Lowline modellerini yıl sonuna özel 33.900 TL’ye satışa sunuyor.  110 HP’lik 1600 CC moto...

Proton,tüm Gen 2 Hatchback ve Persona Sedan Lowline modellerini yıl sonuna özel 33.900 TL’ye satışa sunuyor. 

110 HP’lik 1600 CC motoruyla, GEN2 (Hatchback) ve Persona (Sedan ) modelleri özellikle ürün tasarımı ve dizayn konusunda eşsiz kombinasyonlar yaratarak, dünya çapında bir üne sahip olan Lotus mühendisliği ile üretiliyor. 

Yaşattığı Konfor Duyularınızı Harekete Geçirecek Sadece otomobil kullanmak değil, zevk ve konfor içinde sürüş keyfi yaşamak istiyorsanız, Gen2 ve Persona ferah iç mekanıyla sizi etkisi altına alacak. Dikiz aynalarındaki sinyaller, yeni alaşım jant tasarımı ve kombine tasarımıyla Gen2 ve Persona duyularınıza da hitap edecek. 

Yeni Model Araçlarda mp3 Çalma Özelliği GEN2 (Hatchback) ve Persona (Sedan) modellerinin konfor donanımları arasında ABS, Klima, Çift Airbag, Yol bilgisayarı, Mp3 Çalar ve diğer aksesuarlar bulunuyor. Ön gergili emniyet kemerleri, hava yastıkları ve üstün güvenlik donanımlarıyla Gen2 ve Persona kullanıcılarını ani yaralanmalara karşı koruyor. 

Gazla, dizelden daha az yakıt tüketimi sağlayan modeller Ulu Motor güvencesiyle Malezya’da üretiliyor. Hesaplı Periyodik Bakım ve Yaygın Hizmet Ağı Ulubaşlar Holding bünyesindeki Ulu Motor güvencesi, yaygın hizmet ağı ile ihtiyaç olan her koşulda müşterilerinin takdirini kazanarak, satış sonrası hizmetlerde de tatminkar rakamlara ulaşıyor. 

Periyodik bakımlarda hesaplı fiyatlamalar ve uygun yedek parça seçenekleri 38 hizmet noktasında kullanıcılarını bekliyor. Uygun faizle banka kredisi alarak veya kredi kartına taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlayan kampanyada; dilerseniz kefilsiz, bankaya gitmeden, 72 aya kadar 5 dakikada kredi alarak otomobil sahibi olabilirsiniz. 

Marka farkı gözetmeksizin takasa olanak veren kampanyada dilerseniz takas bedelini 3 ay sonra ödeyebilirsiniz. Cazip fırsatlarla yepyeni bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız 5 yıl veya 100.000 km garantili tüm Gen 2 Hatchback ve Persona Sedan Lowline versiyonlarında, 33.900 TL anahtar teslim fiyatını kaçırmayın. MİLLİYET