Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ İSTANBUL BABY SHOW FUARINDA

Mercedes-Benz Türk, 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek, Türkiye’nin en trend...

Mercedes-Benz Türk, 14-16 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek, Türkiye’nin en trend "Anne Bebek Çocuk Fuarı" - Istanbul Baby Show’a yeni Mercedes-Benz B-Serisi ile katılıyor. 

Compact Sports Tourer segmentine yeni bir boyut getiren yeni Mercedes-Benz B-Serisi, her zamankinden daha fazla konfor, geniş iç hacim ve daha dinamik bir görünüm sunuyor. Bir önceki modele göre 50 mm alçaltılan yüksekliği, aracın en çok göze çarpan özelliği oluyor. 

Araca binmeyi kolaylaştırmak amacıyla 86 mm azaltılan koltuk yüksekliği ve müşteri taleplerine doğrultusunda, insan ergonomisine uygun olarak dikleştirilen oturma pozisyonu ile yeni B-Serisi, ön ve arka genişliğini vurgulayan spor bir tasarım sunuyor. Segmentinin en geniş otomobilleri arasında yer alması, alçak yükleme eşiği ve geniş bagaj kapısı ile yeni B-Serisi, çoçuklu ailelerin ve bebekli annelerin öncelikli ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Aracın dış tasarımın karakteristik hatları, tipik bir sports tourer olup, bir hatchback otomobil gibi etkileyici dinamik performans sunduğunu belli ediyor. Eşsiz sürüş keyfi, bu sınıfta daha önce görülmemiş en yüksek güvenlik standartları, örnek teşkil eden düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile yeni B-Serisi kompakt sınıfta yeni çağın müjdecisi konumunda. 

Fuar alanında çocuklar için organize edilen etkinliklere Mercedes-Benz Türk de standındaki oyun köşesi ile katkıda bulunuyor. Standta çoçukların keyifle vakit geçirebileceği, oyuncakların ve yüz boyama gibi çeşitli aktivitelerinin olduğu bir köşe de ziyaretçilere sunuluyor. 

0 - 12 yaş arasındaki tüm çocuklar ile ailelerinin ihtiyacı düşünülerek hazırlanan İstanbul Baby Show/ Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda, en yeni ürünlerin tanıtılmasının yanında, ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran çözümler de sunuluyor.