Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIŞ LASTİĞİ ALANA KDV PIRELLIDEN

Pirelli Yetkili Satıcılarından 01 Kasım 2012 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında 4 adet otomobil, SUV (4x4) veya hafif ticari araç kış las...

Pirelli Yetkili Satıcılarından 01 Kasım 2012 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında 4 adet otomobil, SUV (4x4) veya hafif ticari araç kış lastiği alan herkes KDV oranında indirim fırsatını elde ediyor. 

Tüketici odaklı kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Pirelli, 01 Kasım - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli “4 adet Pirelli otomobil, SUV (4x4) ya da hafif ticari araç kış lastiği satın alanlara KDV Pirelli’den” kampanyası kapsamında kazandırmaya devam ediyor. 

World’e özel 3 ay erteleme imkânının yanı sıra 8 taksit fırsatı da sunan kampanyada “Pirelli Yola Devam” üyeliği ve “Tyrelife” lastik sigortası da avantajlar arasında yer alıyor. Pirelli’den kış lastiklerine özel “Lastik Saklama”, “Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmetleri Pirelli, +7 derecenin altındaki koşullarda mutlaka kış lastiği kullanılmasını öneriyor. 

Kış lastiklerine özel “lastik saklama” hizmetinin yanı sıra “Pirelli Yola Devam” ve “Tyrelife” hizmet programlarıyla da tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan yapılan kış lastiği alımlarında sezona bağlı olarak kullanılmayan yaz lastikleri özel depolama alanlarında zarar görmeyecek şekilde saklama imkânı da sunulan hizmetler arasında yer alıyor. 

Pirelli’den lastik alan herkes “Pirelli Yola Devam“ programı kapsamında lastik değişim, çekici ve acil durum hizmeti gibi ayrıcalıklardan faydalanma fırsatını elde ediyor. 

Pirelli Yetkili Satıcıları’ndan 4 adet 15 inç jant ve üzeri otomobil veya SUV (4x4) kış lastiği alan herkes lastiklerde ortaya çıkan delinme, çarpma, sürtünme ve yangın sonucunda tamiri mümkün olmayan hasarlara karşın lastik sigortası “Tyrelife”dan yaralanabiliyor. 

Pirelli lastik sektöründe bir ilk olan Tyrelife lastik sigortası ile zarar gören lastikleri aynı ölçü ve desende değiştirme imkânı sunuyor. Söz konusu hizmet fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay veya 5000 km kullanım süresince geçerli.