Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN TİCARİ ARAÇTAN DÜNYADA BİR İLK

Volkswagen Ticari Araç, teknoloji dünyasındaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor.  Yaklaşık 200 bin Facebook takipçisiyle Avrupa’...

Volkswagen Ticari Araç, teknoloji dünyasındaki yenilikleri takip etmeye devam ediyor. 

Yaklaşık 200 bin Facebook takipçisiyle Avrupa’nın en çok takipçiye sahip ticari araç markası olan Volkswagen Ticari Araç, Windows 8’in pazara sunulmasına birkaç ay kala, şimdiden yayın önizleme sürümü üzerimdeki Windows Uygulama Mağazası’nda rakiplerinden önce yerini aldı. 

Türkiye’nin önde gelen dijital ve sosyal medya ajanslarından Roy+Teddy tarafından geliştirilen ve Windows 8 Uygulama Mağazası’nda geçen hafta yerini alan Volkswagen Ticari Araç uygulaması, bu yeni teknolojiyi benimseyen dünyadaki ilk otomotiv markası oldu. 

Tüm Volkswagen Ticari Araç dünyası burada! "Volkswagen Ticari Araç Windows 8 Uygulaması" ile kullanıcılar, Volkswagen Ticari Araç markasının Amarok, Transporter, Caddy, Caravelle ve Crafter araç modellerinin tüm teknik özelliklerine, videolarına ve fotoğraflarına ulaşabiliyor. 

Var olan masaüstü ve tablet uygulamalarından çok daha farklı ve keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Volkswagen Ticari Araç Windows 8 uygulaması, herhangi bir ayar yapılmasına gerek kalmadan Windows 8 yüklü bütün masaüstü, dizüstü ve tablet bilgisayarlarda çalışabiliyor. 

Türkçe ve İngilizce içerikle geliştirilen aplikasyon, kullanıcıların işletim sistemlerindeki dil seçeneğine göre otomatik olarak içeriğini ayarlama özelliğine sahip Şanlıoğlu: “Bu uygulama yenilikçi marka olduğumuzun göstergesi” Bu yeni teknolojinin sosyal medyada hali hazırda müşterileriyle kurdukları iletişimi daha da artıracağına inandıklarını söyleyen Volkswagen Ticari Araç Pazarlama Müdürü Adil Şanlıoğlu “Volkswagen Ticari Araç olarak, ülkemizde sadece ürünlerimiz ile değil iletişim stratejilerimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile de yenilikçi bir ekip olduğumuzu vurgulamak istiyoruz. 

Müşterilerimiz ve Volkswagen Ticari Araç kullanıcısı olmak isteyen potansiyel müşterilerimiz ile her platformda iletişimde kalmak bizim en önemli hedeflerimizden biri. 

Bu bağlamda geleceği şekillendireceğini düşündüğümüz Windows 8’de de yer almamız kaçınılmazdı. Otomotiv sektöründe de sadece Türkiye’de değil dünyada da ilk olmamız, zaten yenilikçi ve gelişime açık bir marka olduğumuzun göstergesi” diye konuştu. 

Microsoft Türkiye: “Türk şirketleri çok hızlı” Volkswagen Ticari Araç’ın Windows 8 için geliştiren ilk otomobil uygulaması olduğunun altını çizen Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Müdürü Selçuk Uzun: “Tüm dünyada büyük heyecanla beklenen Windows 8 lansmanı öncesinde Windows 8 Uygulama Mağazası’nda yer almak üzere Türk şirketleri tarafından geliştirilecek uygulamalar ile ilgili olarak büyük heyecan duyuyoruz ve uygulama geliştiriciler ve şirketler ile çok yakın çalışıyoruz. 

Volkswagen Ticari Araç, bu anlamda büyük bir adım atarak şu anda Windows 8 uygulama mağazasındaki yerini aldı ve bu mağazadaki ilk otomotiv uygulaması olmayı başardı. 

Ön sürümü bugün milyonlarca insan tarafından indirilen Windows 8’deki uygulama mağazası için hem Volkswagen Ticari Araç hem de uygulamayı geliştiren Roy+Teddy’yi tebrik ediyorum.” dedi.milliyet