Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YOL DIŞI HEYECAN SAFRANBOLU’DA

Türkiye Off Road Şampiyonası’nın üçüncü ayağı Karadeniz Off-Road Kulübü organizasyonu ile bu haftasonu Safranbolu’da gerçekleştirilecek ...

Türkiye Off Road Şampiyonası’nın üçüncü ayağı Karadeniz Off-Road Kulübü organizasyonu ile bu haftasonu Safranbolu’da gerçekleştirilecek

Türkiye Off-road Şampiyonası’nda 2012 sezonunun üçüncü ayağı, Karadeniz Off-Road Kulübü (KARDOFF) organizatörlüğünde 30 Haziran-01 Temmuz tarihlerinde Safranbolu’da düzenleniyor. 

İki gün sürecek organizasyonda ekipler, 10 km uzunluğundaki mukavemet-orman etabı Pelenkoğlu, 9 km uzunluğundaki Yılmaz Beton ve 4.5 km uzunluğundaki Safranbolu engelli etaplarını üçer kez geçerek finişe ulaşabilmek için mücadele edecekler. 

30 Haziran Cumartesi günü saat 13:13’te verilecek start ile başlayacak organizasyonun ilk günü saat 18:00’e sona erecek. 01 Temmuz Pazar günü ise 12:00’dan itibaren zorlu etaplara yönelecek ekipler, saat 17:30’daki ödül töreni ile organizasyonu noktalayacaklar. 

Karadeniz Offroad Kulübü´nün düzenleyeceği organizasyonun tüm internet yayınları, ve sekreterya işlemleri Ankara Off-Road Kulübü resmi internet sitesi www.andoff.net üzerinden yapılacak.