Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

GEELY’DEN EMGRAND EC7 MODELİNE ÖZEL KAMPANYA

Anadolu Araçlar tarafından ülkemize ithal edilen Geely markası, 18 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak bir satış kampany...

Anadolu Araçlar tarafından ülkemize ithal edilen Geely markası, 18 Haziran – 18 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak bir satış kampanyası başlattı. 

Kampanya kapsamında Geely’nin C segmentindeki EC7 Sedan ve Hatchback modeli Basic paketi, 28,990 TL fiyat etiketiyle tüketiciyle buluşuyor. Ayrıca aracın anahtar teslim fiyatının % 100’üne kredi kullanma imkanı da sunuluyor. 

Sedan ve hatchback gövde tipiyle Geely Emgrand EC7, Avrupai ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, sunduğu sürüş keyfi, zengin standart donanım özelliklerini, uygun fiyat etiketi ve 5 yıl / 150,000 km garanti uygulaması ile birlikte sunarak C segmentindeki en cazip otomobillerden biri olarak öne çıkıyor. 

Geely Emgrand EC7 Basic paketinde, 
EBD destekli ABS, yol bilgisayarı, elektrik kumandalı, ısıtmalı ve led sinyalli yan aynalar, otomatik yanan farlar, follow me home (eve kadar takip sistemi), tam otomatik digital klima ve polen filtresi, radyo/CD/Mp3 çalar, elektrikli ön ve arka camlar, ön ve arka sis farları, arka park sensörü standart olarak sunuluyor. 

Emgrand EC7 ayrıca, EuroNCAP tarafından uygulanan çarpışma testlerinden 4 yıldız alarak büyük bir başarıya imza attı. Pek çok Avrupalı rakibini geride bırakarak 4 yıldız ile ödüllendirilen Emgrand EC7, EuroNCAP’ten 4 yıldız alan ilk Çin otomobili oldu. 

Geely’nin Emgrand EC7 modeline duyduğu güvenin en önemli kanıtı ise bu model için mekanik, boya ve paslanmazlıkta verdiği 5 yıl /150,000 km garanti uygulamasıdır. 

Türkiye’de zorunlu olarak verilen 2 yıl ya da 60,000 km. yasal garantinin üzerine verilen 5 Yıl / 150.000 km' garantisi, Türkiye’de bu kadar geniş kapsamlı verilen ilk garanti uygulamalarından biridir. 

Geely, sunduğu cazip fiyatlı modellerle, % 100 ve hızlı kredi kullanım imkanı ile en kolay satın alınan otomobil olmayı hedefliyor