Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN POLO R

Özel olarak, VW Grubu’nun düzenlediği tuning festivali için yaratılan yeni model, 2013’ün sonuna doğru, sınırlı sayıda üretilecek özel model...

Özel olarak, VW Grubu’nun düzenlediği tuning festivali için yaratılan yeni model, 2013’ün sonuna doğru, sınırlı sayıda üretilecek özel model olarak satışa sunulacak. 

Otomobil gücünü 2,0 litrelik dört silindirli turbo beslemeli, 220 beygir güç üreten TSI motordan alıyor. Polo WRC Street isminin çağrıştırdığı gibi VW’nin 2013’te Dünya Ralli Şampiyonası’na girecek olmasından esinlenen bir yol modeli konsepti. 

VW Polo R WRC Street Konsepti VW, Polo R WRC ralli otomobilinin, Polo R yol otomobiline ilham vereceğini teyit etti. Polo WRC Street bir bagaj spoiler’ı ve arka difüzer içeren bir gövde kitiyle, ayrıca daha sportif bir ön tarafla ve daha büyük jantlarla ‘mütevazı’ kardeşlerinden ayrılıyor. 

Aracın hem içinde, hem de dışında R-WRC armaları bulunuyor. VW Polo R WRC ralli otomobili Ralli otomobili Polo R WRC’nin 1,6 litrelik aşırı beslemeli motoru 300 bg gücünde. VW yarış otomobilinin 0-100 km/s hızlanmasını 4,1 saniye olarak açıkladı.ntvmsnbc