Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL’DEN CLUB TOTAL KART ÜYELERİNE 500 EKSTRA PUANTOTAL

Dünyanın önde gelen akaryakıt şirketlerinden Total, yeni kampanyasıyla Club Total kart sahiplerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.  ...

Dünyanın önde gelen akaryakıt şirketlerinden Total, yeni kampanyasıyla Club Total kart sahiplerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. 

Tüm Club Total üyeleri 15 Mayıs- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında yapacakları üçüncü 100 TL ve üzeri Excellium 97 veya Excellium Eurodiesel alışverişleri karşılığında 500 ekstra PuanTOTAL kazanacak. 

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden Total, 15 Mayıs- 30 Haziran 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor. 

Club Total kart sahiplerinin yararlanacağı kampanya kapsamında üçüncü 100 TL ve üzeri Excellium 97 veya Excellium Eurodiesel alışverişinde 500 ekstra PuanTotal kazanılacak. 

Club Total kart sahipleri ödüle hak kazanılan alışverişler için standart Club TOTAL puanı kazanmaya da devam ederken, her Club TOTAL kart sahibi kampanya boyunca en fazla bir defa yararlanabilecek. 

Club Total kart sahibi olmak isteyenler en yakın Total istasyonunu ziyaret ederek anında Club Total kart sahibi olabilir ya da www.total .com.tr internet adresi veya Total’in iPhone&iPad, Android ve Blackberry işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirdiği Total uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir. 

TOTAL Excellium bakar, temizler ve korur Yeniden formüle edilen TOTAL Excellium ilk çalıştırma, hareket, uzun yol ve dur-kalk gibi farklı çalışma şartlarında bile motorun daha verimli çalışmasını sağlamak üzere geliştirildi. 

TOTAL Excellium motordaki aşınmayı ve kirlenmeyi önleyerek motorun ömrünü uzatıyor ve temiz kalmasını sağlıyor. 

TOTAL Excellium sadece motorun içyapısının temiz kalmasını sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hareketli parçaların sürtünmesini azaltarak yakıt tüketimini azaltıyor.

TOTAL Excellium ayrıca çevreyi kirleten emisyonların CO, NOx gibi maddelerin yanı sıra CO2 salınımının da azaltılmasına yardımcı oluyor.