Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ VOLKSWAGEN CC SATIŞA SUNULDU

Volkswagen Binek Araç’ın 2012 yılında pazara sunmayı planladığı modellerinden ilki yeni CC satışa sunuldu. 2008 yılından bu güne dünya çapın...

Volkswagen Binek Araç’ın 2012 yılında pazara sunmayı planladığı modellerinden ilki yeni CC satışa sunuldu. 2008 yılından bu güne dünya çapında yaklaşık 270 bin kişinin tercih ettiği CC tamamen yenilendi.

Bir coupé’nin cazibesinden hoşlanan, aynı zamanda en az 4 kişi ve 4 kapı için sağlanan iç mekân konforuna önem verenler tarafından son derece beğeniyle karşılanan Yeni Volkswagen CC, yeni ön ve arka tasarımıyla çok daha etkileyici. Genişletilmiş standart donanım ve aksesuvar yelpazesiyle daha da ayrıcalıklı bir hale gelen Yeni Volkswagen CC’nin standart donanım yelpazesinde yeni adaptif Bi-xenon farlar, statik viraj lambaları ve yeni LED stop lambaları mevcut.

Yorgunluk tespit sistemi ‘Fatique Detection’, RCD 510 radyo-CD değiştirici, paslanmaz çelik kapı eşiği kaplamaları ve ilave eksenel ayar özellikli, güvenli koltuk kafalıkları (Ön koltuklar) da standart olarak sunuluyor. Aracın fiyatı 37.9 bin eurodan başlıyor.. CC Türkiye’de ilk olarak 1.4 TSI 160 PS benzinli ve 2,0 TDI 170 PS BlueMotion Technology ve 2,0 TDI 140 PS BlueMotion Technology seçenekleriyle sunulacak.

Hiç yorum yok