Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN CRAFTER, 2 LİTRELİK ÇİFT TURBO TDI MOTORUYLA DA BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR.

Volkswagen Ticari Araç’ın daha önce Transporter ve Amarok modellerinde de kullandığı ve başarısı kanıtlanmış Common Rail doğrudan püskürtmel...

Volkswagen Ticari Araç’ın daha önce Transporter ve Amarok modellerinde de kullandığı ve başarısı kanıtlanmış Common Rail doğrudan püskürtmeli, güçlü ve yakıt yönünden verimli dört silindirli 2.0 TDI çift turbo dizel motor, Crafter’ı rakiplerinin bir adım önüne taşıyor.

Daha güçlü, daha ekonomik, daha çevreci
Euro 5 egzoz emisyon standartlarına uygun yeni motor Crafter’ı bir önceki nesline göre yüzde 12 daha tasarruflu yapıyor; 100 kilometrede 7.9 litre gibi düşük yakıt tüketim değerlerine sahip Crafter, yüzde 19 oranında düşürülmüş karbon emisyonuyla da son derece çevreci. Güçten taviz vermeyen Crafter, bir önceki nesline göre yüzde 14 daha güçlü; 163 PS güç üreten motor, 400 Nm tork sağlıyor.

İstanbul’dan Giresun’a 75 litre
75 litre yakıtla yaklaşık 950 kilometre yol alan Crafter, 100 bin kilometre yakıt maliyetleri göz önüne alındığında rakiplerinin tümünü geride bırakıyor. Satış fiyatı, bakım maliyeti ve düşük yakıt tüketimi de Yeni Crafter’a, ortalama yüzde 12 daha az kullanım maliyeti getiriyor.

Konforlu Yolculuk Garantisi
Yeni 2.0 TDI Çift Turbo motor Crafter’ı performanslı ve verimli bir araç yaparken aynı zamanda konforlu yolculuğun da garantisini veriyor. Common Rail Injection teknolojisi sayesinde çok daha sessiz olan Crafter her türlü iklim, hava ve arazi koşullarında sürüş kalitesinden taviz vermiyor.milliyet

Hiç yorum yok