Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA FABIA SAHİBİ OLMAK İÇİN BU FIRSAT KAÇMAZ

Skoda, en çok satan modelleri arasında yer alan Fabia için kaçırılmayacak kredi kampanyaları başlattı. Mart ayı boyunca sürecek Kampanya da ...

Skoda, en çok satan modelleri arasında yer alan Fabia için kaçırılmayacak kredi kampanyaları başlattı.

Mart ayı boyunca sürecek Kampanya da Fabia sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuluyor.

Skoda, herkesi otomobil sahibi yapmak amacıyla düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha ekledi. En çok tercih edilen modelleri arasında yer alan, tasarruf ve konforu bir arada sunan tüm Fabia modelleri için, VDF - Skoda Finans işbirliği ile yeni bir kampanya başlattı.

Tüm Skoda Yetkili Satıcılarında geçerli olacak kredi kampanyasında, Fabia sahibi olmak isteyenler Skoda Finans’tan yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar.

Skoda Fabia’nın diledikleri modeline 29.000 TL’den başlayan kampanyalı fiyattan sahip olacak ve bu kampanyalı fiyat üzerinden yüzde 0.99 faiz oranı fırsatından yararlanabilecek Skoda müşterileri, araç bedelinin yüzde 90’ına kadar kredi kullanabilecekler. Kredilerinin geri ödemesinde ise 60 aya kadar varan uzun vade seçeneklerinden yararlanabilecekler.

Fabia’da fırsat seçenekleri

Skoda, Fabia sahibi olmak isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Skoda’nın “Çift Sigorta Paketi” uygulamasından yararlanmak isteyen Fabia müşterileri ise 60 aya varan uzun vade seçeneklerinde kullanacakları kredi
için yüzde 0.94 faiz oranı fırsatından yararlanabilecekler.

Daha fazla detay skoda web sitesi ve skoda yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok