Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ŞİMDİ EN YAKIN TOTAL CEBİNİZDE

Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden Total, yaklaşık 600.000 kadar uygulamanın yer aldığı Apple Store’da, Total iPad ve iPhone uygulama...

Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden Total, yaklaşık 600.000 kadar uygulamanın yer aldığı Apple Store’da, Total iPad ve iPhone uygulamasıyla tüketicinin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyor.

Total uygulamasını iPad veya iPhone’una indiren kullanıcılar en yakındaki Total istasyonunu bulma, rota planlama, güncel ürün fiyatlarını öğrenme, ClubTotal veya TEB Total karta üye olma, keyifli oyunlarla güzel vakit geçirme ve yakıt tasarrufu ile ilgili ipuçları öğrenme gibi pek çok özellikten yararlanabiliyor.

Gerçekleştirdiği projelerle tüketicinin hayatını kolaylaştırmaya devam eden Total, son olarak mobil dünyada yaptığı yatırımla Total iPad ve iPhone uygulamasını hayata geçirdi. Total iPad ve iPhone uygulamasını indiren kullanıcılar bulunduğu lokasyona en yakın Total istasyonunu tespit edebiliyor ve ClubTotal kart bilgilerine erişim başta olmak üzere daha birçok özellikten yararlanabiliyor. Uygulama App Store’a Total yazarak ya da www.total.com.tr internet adresindeki QR kod vasıtasıyla ücretsiz olarak iPhone ve iPad’e indirilebiliyor.

İstasyonlar menüsü içinde bulunan Yakındaki İstasyonlar özelliğiyle kullanıcılar bulundukları lokasyona en yakın Total istasyonunu bulabilir, ilgili istasyonun adres, telefon bilgilerinin yanı sıra, istasyonda ClubTotal, TEB Total, Yakıtmatik, LPG ve Bonjour olup olmadığı bilgisini de öğrenebilir. Aynı bölümde yer alan İstasyon Arama özelliği ile şehir ve ilçe bilgisini seçerek, istedikleri yerde bulunan TOTAL istasyonlarının tam listesini bulabilirken, Rota Planlayıcı ile başlangıç ve hedef noktalarını belirleyerek iki nokta arasındaki rotaya ve bu rota üzerindeki Total istasyonlarına ulaşabiliyor.

Kullanıcılar Club TOTAL menüsünden kart numarası ve şifrelerini girerek güncel PuanTotal bakiyelerini ve geçmiş alışveriş detaylarını inceleyebiliyor. Ayrıca ClubTotal veya TEBTotal kart sahibi olmayan kullanıcılar uygulama üzerinden her iki kart için de başvuruda bulunabiliyor.

Haberler & Kampanyalar menüsünde son haber ve kampanyaları takip edebilen kullanıcılar, Bize Ulaşın özelliği sayesinde görüş ve dileklerini, arzu ettikleri takdirde fotoğraf da ekleyerek Total yetkililerine iletebiliyor.

Uygulamanın bir diğer özelliği olan Eğlence ile kullanıcılar keyifli oyunlarla eğlenceli vakit geçirirken diğer yandan yararlı bilgiler de öğrenebiliyor.

iPhone ve iPad uygulamalarına ek olarak, çok yakında tüm Android ve Blackberry işletim sistemli akıllı telefonlarda da hayata geçirilecek olan uygulama ile Total mobil dünyadaki yatırımlarına devam ediyor.

Hiç yorum yok