Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ MAGİC UYGULAMASI

Mercedes-Benz Türk, yeni B-Serisi ilanlarında kullanacağı, basılı reklam ile 3 boyutlu dijital reklamı buluşturan Augmented Reality uygulama...

Mercedes-Benz Türk, yeni B-Serisi ilanlarında kullanacağı, basılı reklam ile 3 boyutlu dijital reklamı buluşturan Augmented Reality uygulaması ile Türkiye reklam sektöründe bir ilke imza atacak.

19 Mart’ tan itibaren yeni B-Serisi modelinin dergi, gazete ve billboard ilanlarında Tür-kiye otomotiv reklamlarında ilk kez Augmented Reality uygulaması kullanılacak. iPhone, iPad veya Android akıllı telefonlarda kullanılabilen „Mercedes-Benz Magic“ uygulaması ile yeni B-Serisi ilanları üzerinde aracı 3 boyutlu olarak görüntülemek, tüm renk seçeneklerini uygulamak mümkün olacak.

Ayrıca yeni B-Serisi’ nin teknik özellik-lerinin karşılaştırıldığı uygulamada tek tıklama ile en yakın Mercedes-Benz bayileri lis-telenebilecek. „Mercedes-Benz Magic“ uygulaması kullanıcıları, en yakın yetkili Mercedes-Benz bayilerine telefon ile ulaşabilecekler ya da Google Maps üzerinden en yakın yol tarifini görüntüleyebilecekler.

Ayrıca „Mercedes-Benz Magic“ uygulaması, Facebook ile de entegre edilebilecek. Akıllı telefondaki „Mercedes-Benz Magic“ uygulamasını ilgili Facebook sayfasındaki ilana okutan kullanıcılar, monitörleri üzerinde 3 boyutlu olarak yeni B-Serisi’ ni görebilecekler.
Türkiye’ de kendi alanında bir ilk olan „Mercedes-Benz Magic“ uygulaması, yaygın olarak kullanılan GPS özellikli tüm iPhone, iPad ve Android akıllı telefonlar üzerinde çalışacak. “

„Mercedes-Benz Magic“ uygulamasını kullanmak isteyenler, iTunes / App Store veya Android Market üzerinden “Mercedes-Benz Magic” isimli uygulamayı telefonlarına indirerek programı çalıştırdıktan sonra B-Serisi ilanını uygulamaya okutarak bu farklı ve ilginç deneyimi yaşayabilecekler.

Hiç yorum yok