Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL “TOP SERVICE - KALİTE KULÜBÜ HAFTALARI” PROJESİ BAŞLIYOR

Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden Total, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla “Top Service – Kalite Kulübü Haftaları” projesini haya...

Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinden Total, hizmet kalitesini arttırmak amacıyla “Top Service – Kalite Kulübü Haftaları” projesini hayata geçiriyor.

Total çalışanlarının istasyonları ziyaret ederek en başarılı Ön Saha Görevlisini seçeceği proje 27 Şubat – 19 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

Hizmet kalitesini artırmak, müşterilerin istasyonlarda “doğru yerde” olduklarını onlara her gelişlerinde hatırlatmak amacıyla Total, “Top Service - Kalite Kulübü Haftaları” projesini hayata geçiriyor. 27 Şubat – 19 Mart tarihleri arasında tüm dünyada gerçekleşecek olan proje kapsamında Total çalışanları istasyonları ziyaret ederek en başarılı Ön Saha Görevlisini seçecekler. Ziyaretlerin sonucunda doldurulan formlar Total Oil Türkiye Genel Müdürlüğüne iletilerek değerlendirmeye alınacak.

Seçim kriterleri tek tek değerlendirilerek seçilen Ön Saha Görevlileri ilan edilecek. Ayrıca Proje bitiminde yapılacak olan çekiliş sonucunda kazanan 3 Total çalışanı ve 5 Ön Saha Görevlisi ödüllendirilecek. Ödül almaya hak kazanan Ön Saha Görevlilerine ödülleri Nisan ayında Total Oil Türkiye Genel Müdürü Sn. Antoine Tournand tarafından verilecek.

Total istasyonlarında yapılan kalite kontrolü yeni bir uygulama olmamakla beraber, düzenli olarak istasyonlar gizli müşteriler tarafından ziyaret ediliyor. 300'den fazla istasyon çalışanı her sene cumhuriyet altını ile ödüllendiriliyor.

Saha müdürleri de istasyonda geliştirilmesi gereken konularla ilgili olarak gizli müşterilerin ziyaretleri arasında, ilerleme kaydedebilmek için, daha detaylı bir istasyon değerlendirme formu dolduruyorlar. Bu sene, bu uygulama bütün çalışanları kapsıyor. Ve böylece Total Oil Türkiye A.Ş., kalitenin şirkette çalışan herkesin işi olduğunu göstermek istiyor.

Hiç yorum yok