Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL BONJOUR MARKETLERİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Total, istasyonlarında uyguladığı Bonjour Market Konseptini hızla yaygınlaştırmaktadır. 100. Bonjour Marketi, İstanbul Beylikdüzü’ nde, Renk...

Total, istasyonlarında uyguladığı Bonjour Market Konseptini hızla yaygınlaştırmaktadır.
100. Bonjour Marketi, İstanbul Beylikdüzü’ nde, Renk Petrol Total istasyonunda açılmıştır.

2011 yılında 28 adet yeni Bonjour marketi hizmete girmiş olup, toplam Bonjour marketli istasyon sayısı 102 ye ulaşmıştır.

Türkiye de, akaryakıt sektöründe, benzeri ve rakibi olmayan Bonjour marketleri, özel dış görüntüsü, iç tasarımı, geniş ürün yelpazesi ve profesyonel yönetim anlayışıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta, konforlu ve kaliteli bir alışveriş ortamı yaratmaktadır.

Bonjour marketlerinin yönetimi, profesyonel perakende kurallarına göre yapılmakta olup, market yerleşimleri, her kategoriden en yüksek verimliliği elde etmeye yönelik olarak tasarlanmaktadır. Ayrıca;
• Bonjour ekibi tarafından market yönetimi ve satışa yönelik olarak periyodik eğitimler verilmektedir,
• Tedarikçilerle özel anlaşmalar yapılarak, mal alımlarında bayilere özel avantajlar sağlanmaktadır,
• Her ay düzenli olarak gıda ve gıda dışı ürünlerde, özel satış fiyatları ile aktiviteler yapılmaktadır,
Bu durum, market satış ve karlarının önemli oranlarda artmasına neden olmakta ve Total bayilerine akaryakıt dışında da önemli bir gelir kaynağı yaratmaktadır.

Ayrıca Bonjour marketler, Total istasyonlarının görsel zenginliğine ciddi katkılar sağlamakta ve istasyonun akaryakıt satışlarını da olumlu yönde etkilemektedir.

Hiç yorum yok