Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ŞUBAT AYI % 16’YA VARAN İNDİRİMLİ DİZEL FİAT LİNEA ZAMANI

Fiat Türkiye, Şubat ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında sunduğu avantajlı satın alma koşullarıyla yeni bir otomobil sahibi o...

Fiat Türkiye, Şubat ayı sonuna kadar sürecek yeni kampanyası kapsamında sunduğu avantajlı satın alma koşullarıyla yeni bir otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

29 Şubat tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında Fiat Türkiye, Fiat Punto model ailesinin yanı sıra 95 HP’lik dizel motorlu Fiat Linea ve Fiat Bravo modelleri icin Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere 20 bin TL’lik krediyi % 0 faiz ve 20 ay vadeyle geri ödeme imkânı sağlıyor.

Kampanya kapsamında kredili alım yapacak tüm müşterilerine 95 HP’lik dizel motorlu Fiat Linea modelinde % 12; Yeni Fiat Punto modelinde % 7 indirim yapan Fiat Türkiye, nakit alımlarda ise tüm bu indirimlere ek olarak % 4 daha indirim uygulayarak benzersiz bir satın alma avantajı sunuyor.

Kampanya kapsamında Yeni Fiat Punto 31 bin TL; Fiat Linea ise 32 bin 190 TL ve Fiat Bravo ise 38 bin 370 TL’den başlayan nakit indirimli tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çekiyor.

Daha fazla detay fiat web sitesi ve fiat yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok