Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROËN ŞUBAT KAMPANYASI

Citroën’in Şubat ayına özel kampanyası tüm modellerde 18 bin TL için 18 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor. Binek modellerde peşin alımlarda 4...

Citroën’in Şubat ayına özel kampanyası tüm modellerde 18 bin TL için 18 ay yüzde 0 faiz avantajı sunuyor.

Binek modellerde peşin alımlarda 4.000 TL’ye, ticari modellerde ise kredi avantajıyla birlikte 5.000 TL’ye varan ekstra indirimler tüketicileri bekliyor.

Tüketiciler, Zenith camıyla segmentinin en geniş ve ferah görüş açısını sunan C3 modeline 2.250 TL, geniş iç mekânı ve 7 kişiye kadar oturma imkânı sunan C4 Picasso modeline 4.000 TL, stili ve sahip olduğu zarif dokunuşları ile dikkat çeken C5 modeline 2.000 TL ve C3 Picasso modeline 2.400 TL indirim avantajı ile sahip olabiliyor.

Bunun yanı sıra, diğer tüm binek modellerinde de cazip avantajlar sunuluyor.


Citroën ticari modellerinde de boş yok

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; ticari araç segmentinin önde gelen modeli Citroën Nemo ile güç, yakıt tüketimi ve güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo Combi modelleri içinde cazip fırsatlar hazırladı.

Berlingo modelinde 5 bin TL’ye varan indirim avantajının yanı sıra alarm, ön ve arka park sensöründen oluşan City Pack kampanyası da devam ediyor. Nemo modelinde ise 4.000 TL’ye varan indirim tüketicileri bekliyor.MİLLİYET

Hiç yorum yok