Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CİTROËN’DEN AİLELERE ÖZEL KAMPANYA

Ocak ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; “Aile Avantaj Paketi” ile akılcı çizgileri ve yüksek donanım özellikleriyle fark yaratan C4...

Ocak ayına özel kampanya kapsamında tüketiciler; “Aile Avantaj Paketi” ile akılcı çizgileri ve yüksek donanım özellikleriyle fark yaratan C4 Picasso modeline 2.600 TL’lik fiyat avantajıyla sahip olabiliyor.

Özellikle ailelere hitap eden ve yolcularına en iyi yol deneyimini sunabilmesi için ince düşünülmüş özelliklerle donatılan Citroën C4 Picasso’ nun geniş görüş açısına sahip panoramik ön camı, ferah yaşam alanı sunarken, ön tampondaki farların altına yerleştirilen LED gündüz sürüş farları da tasarımına farklılık getiriyor.

Sınıfının en yüksek performanslı araçlarından biri olan C4 Picasso, 112 HP dizel otomatik vites seçeneği ile fark yaratırken, elektrikli park freni ve direksiyondan vites değiştirme özelliği ile de keyifli bir sürüş deneyimi vaad ediyor.

Citroën ticari modellerinde avantajlar Ocak’ta da devam ediyor..

Citroën’in ticari ürün gamında yer alan ve güç, yakıt tüketimi, güvenlik alanlarında yüksek performans sergileyen Berlingo içinde Aralık ayı avantajları hız kesmeden devam ediyor. Kampanya kapsamında, Berlingo modeline 15 bin TL için 12 ay yüzde 0 faiz avantajı uygulanıyor.

Citroën binek ve ticari araçlar kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde ve citroen web sitesinde

Hiç yorum yok