Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENİ HONDA CİVİC ŞEKERPINAR FABRİKASINDA ÜRETİM BANDINDAN ÇIKTI

Honda, Türkiye’de uzun zamandır beklenen otomobili yeni Civic Sedan için Şekerpınar’daki fabrikasında 19 Aralık’ta üretime başladı. Yeni Civ...

Honda, Türkiye’de uzun zamandır beklenen otomobili yeni Civic Sedan için Şekerpınar’daki fabrikasında 19 Aralık’ta üretime başladı.

Yeni Civic Sedan’ın yeni yılın ilk haftasında yollarda olması bekleniyor.

Şekerpınar’daki fabrikasından yaptığı otomobil üretimiyle Türkiye otomotiv sektörüne önemli bir destek veren Honda, yeni Civic Sedan’ın üretim heyecanını yaşıyor.

Otomobil severlerin uzun bir zamandan beri merakla beklediği yeni Civic Sedan, 19 Ocak 2011’de Şekerpınar fabrikasında üretim bandından çıktı. Yeni Civic Sedan’ın 2012’nin ilk haftasında Türkiye yollarında olması bekleniyor.

Line-Off töreni sırasında hattan çıkan ilk otomobilin sembolik anahtarı bayiye teslim edildi. Honda’nın Türkiye’de en çok talep gören modeli Civic Sedan, Honda’nın Türkiye pazarında en çok talep gören otomobili olarak dikkat çekiyor.

Güvenlikten konfora, performanstan görünümüne kadar baştan aşağı yenilenecek araç için otomobil severlerin Türkiye’de büyük bir talep göstermesi bekleniyor. Honda Türkiye fabrikasının lokomotifi olacak yeni Civic Sedan, Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa’nın diğer ülkelerine de gönderilecek.

Honda, 2012'de yeni Civic üretimi ile atağa kalkmayı ve hedeflerine ulaşmayı amaçlıyor.

Hiç yorum yok