Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT’TAN YILIN SON FIRSATI

Yıl boyunca gerçekleştirdiği satış kampanyalarına Aralık ayında da devam eden Doğuş Otomotiv SEAT, avantajlı fiyatlarıyla da SEAT ailesine ...

Yıl boyunca gerçekleştirdiği satış kampanyalarına Aralık ayında da devam eden Doğuş Otomotiv SEAT, avantajlı fiyatlarıyla da SEAT ailesine katılmak isteyen otomobil tutkunlarına fırsatlar sunuyor.

SEAT Leon’da 1.200 TL avantaj
Doğuş Otomotiv-SEAT, dinamik ve sportif tasarımıyla beğeni toplayan Leon ve yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçenekleriyle sınıfında fark yaratan Ibiza’da avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor.

SEAT’ın yılsonu kampanyasındaki ilk model, kompakt segmentte hem sportif hem de yüksek teknolojili modeli olan ve geniş motor yelpazesiyle öne çıkan Leon. Tasarımı, dinamik sürüş özellikleri, kullanım maliyeti ve ikinci el değeriyle son derece beğeni toplayan Leon model ailesinin Style donanıma sahip 1,2 TSI motorlu seçeneği 40 bin 900 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Leon, 1.6 lt dizel 7 ileri DSG otomatik vites seçeneği ile sürüş keyfi ve ekonomiyi buluşturuyor. 1.6 TDI Leon modeli Style donanım seviyesiyle SEAT Yetkili Satıcıları’nda hemen teslim fırsatı ile sahiplerini bekliyor.

SEAT Ibiza’lar 28 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla
Segmentinde rakipleri arasında yüksek kalitesi, tasarımı ve zengin donanım seçeneklerinin yanı sıra, ekonomik fiyatıyla da öne çıkan Ibiza, kampanyada Reference donanım seviyesinde 1,4 lt 85 hp SEAT Ibiza 28 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla alınabiliyor.

SEAT’ın başarılı model ailesi Ibiza, 1.2 lt TSI DSG 7 ileri otomatik motor seçeneğiyle genişleyen motor yelpazesi, 3 Kapı, 5 Kapı ve Sportourer versiyonları ve donanım seçenekleriyle de farklı beğenilere hitap ediyor

Hiç yorum yok