Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DAIHATSU'DAN ARALIKSIZ MACERA İÇİN ÖZEL FİYAT ARALIK'L I KIŞKIRTICI KAMPANYA

Daihatsu, 2010 yılının son ayında düzenlediği kampanya ile yeni yıla Terios'la girmek isteyenler için çok cazip fırsatlar sunuyor. Yeni ...

Daihatsu, 2010 yılının son ayında düzenlediği kampanya ile yeni yıla Terios'la girmek isteyenler için çok cazip fırsatlar sunuyor.

Yeni yıla avantajlı fiyatlarla giren Daihatsu'da, Aralık ayı boyunca sürecek kampanya kapsamında Terios'lar, 4 bin 510 TL'ye varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Türkiye geneline yayılmış Daihatsu Yetkili Satıcılarında geçerli olacak kampanyada, 2010 model 1.5 Düz Vites Prime 4x2 4 bin 510 TL'ye varan indirimle 33 bin 990 TL 'den ,2011 model Terios 1.5 Otomatik Vites Prime 4X2 seçeneği ise bin 510 TL indirimle 39 bin 990 TL'den Daihatsu showroomlarında yerini alıyor.

Üstün konfor ve sürüş donanımlarına sahip Terios'un en üst versiyonu olan 1.5 Galaxy 4X4 modeli de bin 510 TL indirim ile 49 bin 990 TL'lik satış fiyatı ve otomatik vites, sürekli 4x4, deri koltuk, 6 hava yastığı, gelişmiş güvenlik sistemleri (VSC, DAC, HAC) gibi donanımlarıyla SUV segmentinin en uygun aracı olarak dikkat çekiyor.

Yeni Terios, üst düzey konfor donanımlarının yanı sıra, düşük yakıt tüketimi ile de dikkat çekiyor. Üstün yakıt ekonomisi sağlayan Yeni Terios, düşük emisyon oranları ile Daihatsu'nun çevreci araç üretmekteki hassasiyetini gösteriyor.

Daha fazla detay daihatsu web sitesi ve daihatsu yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok