Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ PAJERODA ÖTV FARKI YOK

Dakarda 12 kez şampiyon olarak esfsaneleşen mitsubishi pajero kısa süre için ötv farksız 90 000 euro yerine ötv farksız 72 000 euro + 3579 T...

Dakarda 12 kez şampiyon olarak esfsaneleşen mitsubishi pajero kısa süre için ötv farksız 90 000 euro yerine ötv farksız 72 000 euro + 3579 TL Tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır.

Mitsubishi Pajero daha güçlendi. 3.2 lt Common Rail Intercooler`lı Turb Dizel motorlu Yeni Nesil Pajero`nun motor gücü 200 bg`e, tork gücü de 441 Nm`ye yükseldi. 70 santimerte derinlikteki suyun içinden geçebilen, önceki modeline ek olarak kilitlenebilir arka diferasyinel özelliği bulunan Pajero, üstün arazi yetenekleriyle dikkat çekiyor.

Tek tip donanım seviyesi olan Yeni Pajero`da ayrıca
Xenon farlar, 18 inç hafif alaşım jantlar, arka park sensörü ile yağmur ve far sensörü, elektrikli sunroof, tavan rayları, deri döşeme, elektrikli ayarlanabilir ve ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli ön ve arka camlar, önde otomatik arkada manuel klima, direksiyondan kumandalı müzik sistemi ve Cruise Control ve katlanabilir 3`üncü sıra koltuklar standart olarak sunuluyor. ABSli EBD, ASTC, EBAC, ön/yan/perde havayastıkları Pajero`yu maksimum güvenliğe sahip bir araç haline getiriyor.

Daha fazla detay mitsubishi web sitesi ve mitsubishi yetkili satıcılarında

Hiç yorum yok