Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTAL HSR2 VE HTR2 İLE TAŞIMACILIK “YÜK” OLMAKTAN ÇIKIYOR!

Continental’in yüksek hacimli yarı römorklara ve alçak dorselere yönelik geliştirdiği 10 tonluk aks taşıma gücü sunan HSR2 XL ve HTR2’nin ye...

Continental’in yüksek hacimli yarı römorklara ve alçak dorselere yönelik geliştirdiği 10 tonluk aks taşıma gücü sunan HSR2 XL ve HTR2’nin yeni 55’lik serili modeli, yüksek performans, düşük yakıt tüketimi, yüksek düzeyde emniyet ve uzun yol ömrünü bir araya getiriyor.

Avrupa’nın en büyük, dünyanın sayılı otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve lastik üreticisi Continental’in geliştirdiği yeni HSR2 ve HTR2 lastikleri şehir içi ve şehirlerarası uzun mesafe taşımacılığında kaliteleri ile fark yaratıyor.

385/65 R 22.5, 315/70 R 22.5 ile 315/80 R 22.5 ebatlarındaki HSR2 ön aks lastiklerine dingil başına toplam 10 ton taşıma kapasiteli yeni geliştirilmiş bir XL versiyonu destek oluyor. HSR2 XL ön aks lastiği 10 tonluk aks taşıma gücü ile yeni üretilen Euro-6 kamyon serilerinde mükemmel performans sunuyor.

Özel bir üretim sürecinde sonsuz sarımlı karkas gövde yapısına sahip olarak üretilen HSR2 XL, özellikle yüksek ön aks taşıma kapasitesine sahip araçlar için çözüm sunuyor. Yeni HSR2 XL, daha dirençli yapısı, geliştirilmiş yuvarlanma direnci ve uzun ömrü ile fark yaratıyor.

Yeni HTR2 (385/55 R 22.5 ), yüksek hacimli yarı römorklar ve alçak dorseler için benzersiz bir yeniliği temsil ediyor. HTR2’nin yeni 55 serili yanak ebadı ile toplamda 35 milimetrelik ilave bir kazanç sağlanıyor.

Zorlu koşullar için tasarlanan HTR2 de etkileyici ağır yük taşıma kapasitesi ile dikkat çekiyor. Farklı yol koşullarındaki yüksek performansıyla göz dolduran HTR2’nin bloklu ve dar oluklu özel sırt tasarımı, üstün bir yol tutuşu sağlamanın yanı sıra, gevşek zeminlerde bile dişlerin taş toplamasını önlüyor. Sırt desenlerinin şekli, sessiz bir sürüş ve en çetin koşullarda bile az ve düzgün bir aşınma sağlıyor.

Hiç yorum yok