Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA’DA EKİM AYI İNDİRİMİ 6 BİN TL’Yİ BULUYOR

Rekabetçi faiz oranlarıyla birlikte birçok avantajı müşterilerine sunan Toyota Finans Sistemi’nin Ekim ayına özel kampanyasıyla üstün teknol...

Rekabetçi faiz oranlarıyla birlikte birçok avantajı müşterilerine sunan Toyota Finans Sistemi’nin Ekim ayına özel kampanyasıyla üstün teknoloji ürünü Toyota modellerinden birine yüzde 0,98'den başlayan faiz oranı ve 450 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor.

Ekim ayı süresince 6 bin TL’ye varan indirimler ile Toyota ayrıcalığını yaşamak isteyenler dilerlerse ilk taksitlerini 4 ay erteleyerek 2012 yılının Mart ayında ödemeye başlayabiliyorlar. Üstelik dosya masrafı da Toyota Finans tarafından karşılanıyor...

Her bütçeye özel, günün koşullarına uygun rekabetçi faiz oranları ve esnek ödeme koşullarını müşterilerine sunan Toyota Finans Sistemi, Ekim ayında indirimler ve avantajlar ile dolu bir kampanya hazırladı.

Ekim ayına özel indirimli fiyatlar ile Toyota modellerine 450 TL’den başlayan taksitler ve 60 aya varan vadeler ve balon ödeme gibi pekçok fırsat sunan Toyota Finans Sistemi ile dileyenler yüzde 0,98'den başlayan faiz oranı ile ilk taksitlerini 4 ay erteleyerek ödemeye 2012 yılının Mart ayında başlayabiliyorlar.

Dosya masrafını Toyota Finans’ın üstlendiği kampanyada, Toyota teknolojisi ve konforuna ulaşmak isteyenlere eski araçlarını elden çıkarmaları için de “vadeli takas” seçeneği ile 3 ay ek süre veriliyor. Düşük peşinat, düşük taksit kolaylığı sunan Toyota Finans’ta işlemler tek noktadan ve çok kısa süre içinde tamamlanıyor ve herkesin Toyota sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

Ekim Ayı Toyota’da Fırsat Dolu...
Toyota Finans kampanyası kapsamında prestijli sürüşü garantileyen Toyota Avensis konforunu yaşamak isteyenler 4 bin TL indirim ve 900 TL taksitle bu fırsatı elde etme şansını yakalayacaklar. Mükemmelliğin simgesi Avensis’lerde fiyatlar 53 bin 700 TL’den başlıyor. Ekim ayı boyunca geçerli kampanyada, Corolla’nın tüm model ve motor seçeneklerinde 3 bin 500 TL yapılırken aylık taksitler 550 TL’den başlıyor. Yaris 450 TL’den başlayan taksitler ile satışa sunulurken, 500 TL’den başlayan taksitler ile Plazalarda yerini alan Auris’ler ise 4 bin 500 TL’yi bulan indirimler ile müşterilere ulaştırılıyor. RAV 4 modelleri ise 6 bin TL indirim ile kampanyada yerini alıyor.

ÖTV farkları Toyota’dan
Toyota’nın Ekim kampanyasında yerini alan, yeni CVT otomatik şanzımanı ve güçlü 1.8 lt motor versiyonuyla segmentinde öne çıkan Avensis’te de 1,8 lt ile 1,6 lt arasındaki ÖTV farkı da Toyota tarafından üstleniliyor.

Geniş iç mekanı, bagaj hacmi ve konforuyla dikkat çeken Verso’nun dizel 2,0 lt Comfort Extra versiyonunun 1,6 lt ile arasındaki ÖTV farkı Toyota tarafından karşılanıyor.

Hiç yorum yok