Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT IBİZA, COPA DONANIM PAKETİYLE STANDARTLARI YÜKSELTİYOR

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın, büyük ilgi gören Ibiza model ailesi Copa donanım paketi ile daha da cazip hale geliyor. 1.200 TL’lik fark ile Ibiza ...

Doğuş Otomotiv-SEAT’ın, büyük ilgi gören Ibiza model ailesi Copa donanım paketi ile daha da cazip hale geliyor.

1.200 TL’lik fark ile Ibiza 5 kapı ve Sportourer modellerinin standart donanımına 15 inç alüminyum jant, gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar, özel Copa döşemesi ve metalik renk eklenerek daha da göz alıcı oluyor.
Doğuş Otomotiv ve Volkswagen grubunun güvencesiyle satışa sunulan SEAT, Ibiza 5 kapı ve Ibiza Sportourer modellerinin cazibesini COPA donanım paketiyle artırıyor. Bu iki modelde, ABS, klima, ön sis farları, cruise control (hız sabitleme sistemi), direksiyondan kumandalı radyo/CD/ MP3 çalar, sürücü ve yolcu hava yastığı gibi standart donanımlar sunuluyor. Sadece 1.200 TL fark ile seçilebilen Copa donanım seçeneğiyle bu özelliklere 15 inç alüminyum alaşım jantlar, gövde rengi yan aynalar ve kapı kolları, Copa özel döşeme ve metalik renk gibi donanımlar ekleniyor.

vdf’den özel kredi seçenekleri
1.4 lt 85 HP Ibiza 5 kapı 100 kilometrede ortalama sadece 5.9 litre yakıt tüketiyor. 4.23 metre uzunluğu ile Ibiza’dan tam 18 santimetre daha uzun olan Sportourer ise sportif ve mobil bir yaşam tarzının bütün gerekliliklerini karşılayan 430 lt yükleme kapasitesi getiriyor.

Ibiza 1.4 lt 85 hp Reference modelinin tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatı 29.800 TL iken, Sportourer ise 32.100 TL’ye satılıyor. SEAT Ibiza’ya sahip olmak, vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ’nin özel kredi seçenekleriyle artık daha kolay. SEAT, vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ile, 18 bin TL’ye 60 ay vadeli ayda 442 TL ödeme ile kredi sağlıyor.

Hiç yorum yok