Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI SERVİS HİZMETİNİ KAPINIZA GETİRİYOR

Hyundai %100 Müşteri Memnuniyeti adına eşsiz bir servis kampanyası başlattı. Aracını servise götürmek için zamanı olmayan Hyundai müşteriler...

Hyundai %100 Müşteri Memnuniyeti adına eşsiz bir servis kampanyası başlattı. Aracını servise götürmek için zamanı olmayan Hyundai müşterilerinin daha konforlu ve sıradışı bir hizmet almalarını sağlayacak, “Kapınızdaki Servis Hyundai” Programı ile artık aracınızı kapınızdan teslim alacak ve kapınıza kadar teslim edecek.

Birçok ülkede model ve marka adına ödüllerle başarısını taçlandıran Hyundai, 2013 yılında dünyada ve Türkiye’de “Müşteri Memnuniyeti’nde Liderliği” hedefliyor. Bu çerçevede Ekim ayından itibaren başlatılan “Kapınızdaki Servis Hyundai” prpgramı ile Hyundai, Yetkili servis kalitesini Hyundai kullanıcılarının kapısına getiriyor.

“Kapınızdaki Servis Hyundai” programı ilk aşamada Accent Blue, Yeni Elantra, Sonata, Genesis Coupe, ix35, Santa Fe, ix55, Grandeur ve Genesis modelleri için, programa katılan tüm Hyundai Yetkili Servisleri’nde periyodik bakımlar için geçerli olacak.

Programdan faydalanmak isteyen Hyundai sahipleri, en yakın Hyundai Yetkili Servisi’nden telefonla randevu alarak, belirlenen gün ve saatte araçlarının kapılarından teslim alınmasını, gerekli bakım ve onarımı yapıldıktan sonra araçlarının kapılarına teslimini ve hatta nakit veya kredi kartı ile kapıda ödeme yapabilme ayrıcalığına sahip olacaklar.

Hiç yorum yok