Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DÜNYANIN EN İYİ AUDİ SERVİSİ TÜRKİYE’DEN

AUDI AG’nin satış sonrası hizmetler alanında dünya çapında yetkili servisleri arasında gerçekleştirdiği “Twin Cup Dünya Finali”nde Doğuş Oto...

AUDI AG’nin satış sonrası hizmetler alanında dünya çapında yetkili servisleri arasında gerçekleştirdiği “Twin Cup Dünya Finali”nde Doğuş Otomotiv-Audi adına mücadele eden Şenyıldız Otomotiv‚ ‘Dünya Şampiyonu’ oldu.

Audi AG’nin tüm dünyadaki servis teknisyenleri ve danışmanları arasında gerçekleştirdiği, bu yıl 35 ülkeden 66 takımın katıldığı Twin Cup Dünya Şampiyonası’nda Avusturya takımı ikinciliği elde ederken, ABD takımı da üçüncü oldu.

AUDI AG’nin 2006 yılından bu yana satış sonrası hizmetler alanında görev alan personelinin teknolojiyi yakından takip etmesini sağlamak amacıyla global çapta düzenlediği Audi Twin Cup Yarışması’nda Doğuş Otomotiv- Audi adına katılan Şenyıldız Otomotiv, ‘Dünya’nın En İyi Audi Servisi’ olma başarısı gösterdi. Şenyıldız’a ödülü, Audi AG Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Peter Schwarzenbauer tarafından verildi.

Bu yıl altıncısı düzenlenen ve 35 ülkeden 66 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Twin Cup’da, Audi’nin tüm dünya genelindeki servisleri ve teknik ekipleri, iki gün süresince servis hizmetleri alanında ‘Dünya Şampiyonu’ ünvanını alabilmek için heyecan verici bir mücadeleye girdiler.

Teknik bilgi ve müşteri odaklılığı ön planda
Geleneksel olarak, teknik bilgi ve sistematik müşteri odaklılığına eşit ağırlıkta testlerin gerçekleştirildiği bu zorlu servis yarışmasını kazanmak isteyen katılımcılar, bu iki önemli beceriyi en iyi şekilde birleştirmek için mücadele ettiler. Önceki yıllara oranla, halen Audi servislerinin tümünde mükemmel hizmet için bir ön koşul olan, teknisyen ve hizmet danışmanları arasındaki etkin işbirliğinin çok daha ön plana çıkarıldığı 2011 finalinde tüm takımlar için ortak görevler hazırlandı. Katılımcılar, araçlardaki hataları teşhis ederek, optimum çözümleri bulmak ve müşteriyle iletişim becerilerini sergilediler.

66 takım da başarılı
Final’de yarışan 66 takım, finale gelmeden önce de kendi ülkelerindeki elemelerde mücadele ettiler. Altı aydan fazla bir süre yoğun bir hazırlık dönemi geçiren ve kendi ülkelerindeki ön elemelerde başarılı olan takımlar, Mallorca’da düzenlenen uluslararası finale katılmaya hak kazandılar.

Ön eleme aşaması, Audi için de bir rekor olarak kayıtlara geçti; Dünya çapında, 9 binden fazla teknisyen ve servis danışmanından oluşan 3 bin takım, kendi ülkelerindeki ulusal ön elemelerde finallere kalmak için mücadele ettiler.

Türkiye’de gerçekleştirilen elemelerde birinci olan Şenyıldız Otomotiv de, finalde Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanarak 66 takımla birlikte Mallorca’da yarıştı.

Şampiyon Şenyıldız Otomotiv, daha önce de ‘Dünya Üçüncüsü’ olmuştu
Bu yıl düzenlenen Twin Cup’da yarışmaya Doğuş Otomotiv-Audi adına katılan Şenyıldız Otomotiv ‘Dünya Yampiyonu’ ünvanını aldı. Şenyıldız Otomotiv, daha önce de 2008 yılında İstanbul’da düzenlenen Twin Cup Finali’nde ‘Dünya Üçüncülüğü’nü elde etmişti.

1996 yılından bu yana yılda bir kez düzenlenen Audi Twin Cup’a AUDI AG ile hizmet sözleşmesi bulunan tüm Audi bayileri katılabiliyor.

Hiç yorum yok