Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA MISSION L SEDAN CONSEPT

Skoda’nın kompakt sedan konsepti olarak tanıtılacak “Mission L”nin tanıtımı Frankfurt Motor Show’da gerçekleştirilecek. Fuarda sergilenecek ...

Skoda’nın kompakt sedan konsepti olarak tanıtılacak “Mission L”nin tanıtımı Frankfurt Motor Show’da gerçekleştirilecek.


Fuarda sergilenecek konsept araç 2012 yılında üretilecek yeni kompakt sedan modelin dizaynını yansıtacak.

Skoda, Avrupa ve büyüyen pazarlar olarak gösterilen Rusya, Hindistan ve Çin’deki müşterilerinin talepleri doğrultusunda geliştirdiği yeni kompakt sedan modeli için ipuçları veren “Mission L”yi ilk kez Frankfurt Motor Show’da beğenilere sunacak.

Skoda, 5 yolcu kapasitesine, geniş iç hacim ve bagaja sahip olan yeni otomobili Mission L ile sedan bir araçtan olan beklentilere fazlasıyla karşılık verecek.

Ürün yelpazesini genişletmeye hazırlanan Skoda, yeni kompakt sedan modelinin dünya prömiyerini ise 2012 yılında gerçekleştirecek. Cenevre Otomobil Fuar’ında yapacak. Mission L konsepti ile yeni modelin dizaynı ve donanımıyla ilgili ilk bilgileri paylaşacak olan Skoda, otomotiv dünyasında yeni bir segmentin oluşmasına da öncülük edecek. 12 aylık bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkan Mission L’nin, Skoda’nın 2018 yılı için belirlediği 1,5 milyon adetlik satış hedefine de büyük katkı yapması bekleniyor.

Geniş ürün yelpazesi ile her segmentte iddialı olmayı ilke edinen Skoda, yakın gelecekte üretilecek yeni modellerin de müjdesini böylece vermiş olacak.

Octavia ve Fabia arasında yer alan boyutlarıyla yeni segment oluşturacak olan Mission L, iç hacmi, yolcu kapasitesi, geniş bagaj alanının yanında en iyi kalite-fiyat dengesini de müşterilerine sunacak.

Hiç yorum yok