Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SERVİSLERDE “SKODA KASKO” AVANTAJI BAŞLIYOR

Skoda, vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Allianz Sigorta iş birliği ile gerçekleştirilen “Skoda Kasko” sistemi, sizi ve aracınızı risklere ...

Skoda, vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Allianz Sigorta iş birliği ile gerçekleştirilen “Skoda Kasko” sistemi, sizi ve aracınızı risklere karşı koruyor.

Skoda, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda oluşturduğu “Skoda Kasko” sistemi ile Skoda araç sahiplerine benzersiz bir fırsat daha sunuyor. Türkiye geneline yayılmış tüm Skoda Yetkili servislerinde geçerli olacak “Skoda Kasko”, cam dahil, yetkisiz kişilerce çekilme, sigara yanığı ve poliçede belirtilen daha bir çok risk sonucu meydana gelebilecek hasarların onarımını garanti altına alıyor. Sadece otomobille sınırlı kalmayan Skoda Kasko ayrıca şahıslara sağlık, evlere eşya ve yangın teminatı da sağlıyor.

Araçta meydana gelebilecek birçok risk sonucu oluşacak hasarlarınızda, Skoda Yetkili servislerinde orijinal parçalar kullanılarak yapılan onarımlar sonucu ortaya çıkacak bedel, Skoda Kasko tarafından eksiksiz olarak karşılanıyor. “Skoda Kasko” ayrıca, dönemsel olarak yapılabilecek servis kampanyalarından faydalanabilme imkânı tanırken, yetkili servislerde öncelikli hizmet avantajı da sağlıyor.

Skoda, yaşamı kolaylaştıran modellerinin yanı sıra satış sonrası servis hizmetlerinde de sunduğu avantajlarla, müşterilerine güven sağlamaya devam etmekte.

Hiç yorum yok