Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL’DEN AXESS İLE 50 TL AKARYAKIT HEDİYE

Total ve Akbank işbirliği kapsamında 15 Ağustos - 28 Eylül 2011 tarihleri arasında Axess üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde 4 kez ...

Total ve Akbank işbirliği kapsamında 15 Ağustos - 28 Eylül 2011 tarihleri arasında Axess üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 100 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapan Axess sahipleri anında 50 TL değerinde akaryakıt kazanıyor.

Anında kartlara yüklenecek olan 50 TL’lik akaryakıt alımı 01 Ekim 2011 tarihine kadar Axess üyesi Total istasyonlarında yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerli olacak.

Dünya akaryakıt devi Total, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank işbirliği ile hayata geçirdiği yeni kampanyasıyla* kazandırmaya devam ediyor. Axess sahipleri anlaşmalı Total istasyonlarından yapacakları akaryakıt alımlarında anında kazanıyor.

Total ve Axess işbirliği kapsamında 15 Ağustos - 28 Eylül 2011 tarihleri arasında Axess üyesi Total istasyonlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 100 TL ve üzerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapan Axess kart sahipleri anında 50 TL akaryakıt kazanıyor.

Anında Axess kartlara yüklenecek olan 50 TL’lik akaryakıt alımı 01 Ekim 2011 tarihine kadar yine Axess üyesi Total istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olacak.

* Kampanya katılımı için SMS gönderimi gerekmemektedir.

Hiç yorum yok