Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA YETKİLİ SERVİSLERİNDE “GENÇLİK AŞISI”

Konforu, kalitesi, sürüş rahatlığı ve teknolojisiyle otomotiv sektörüne gözde modeller sunan Skoda, 31.12.2007 tarihinden önce trafiğe çıkmı...

Konforu, kalitesi, sürüş rahatlığı ve teknolojisiyle otomotiv sektörüne gözde modeller sunan Skoda, 31.12.2007 tarihinden önce trafiğe çıkmış Skoda modelleri için yüzde 30 oranında indirim yaptığı bir kampanya başlattı.

Trafikte bulunan 4 yaş ve üstü Skoda modelleri için bir “gençlik aşısı” niteliğindeki bu kampanya Skoda’nın Türkiye’ye yayılan servis noktalarında geçerli olacak. Kampanyadan, belirlenen yaş kriterlerine uyan tüm Skoda modelleri faydalanabilirken bu uygulama ile Skoda’nın trafikte “güvenliğe” verdiği önem bir kez daha ortaya konmuş olacak.

2007 yılından önce trafiğe çıkan Skoda modellerinin gerek periyodik bakım gerekse de parça değişikliklerinin zamanında ve doğru eller tarafından yapılmasını teşvik eden ve 15 Ekim 2011 tarihine kadar sürecek kampanya ile binlerce Skoda sahibinin güvenliği sağlanmış oluyor.

Yüce Auto tecrübesi ve kalitesiyle tüm yurda yayılmış ve kampanyaya dahil olan Skoda servis noktalarında yedek parça ve işçilik ücretlerinde yapılan yüzde 30 indirim, Skoda’nın satış sonrası servis hizmetine verdiği önemin bir göstergesi olarak da dikkati çekiyor.

Hiç yorum yok