Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA’DAN AVANTAJLI YAZ BAKIM GÜNLERİ

Toyota’yı seçen müşterileri mutlu eden firma olma vizyonu ile hareket eden Toyota, Haziran ayı boyunca model ve yıl fark etmeksizin bütün To...

Toyota’yı seçen müşterileri mutlu eden firma olma vizyonu ile hareket eden Toyota, Haziran ayı boyunca model ve yıl fark etmeksizin bütün Toyota araç sahiplerini avantajlı yaz bakım günlerine davet ediyor.

“Yaz bakım günleri “ kapsamında Toyota Plazalarda, ücretsiz check-up*, mekanik parça ve işçilik, aksesuar setleri, lastik ve akülerde bir çok fırsat sunuluyor.

Toyota, 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan “Yaz Bakım Günleri” kapsamında, model ve model yılı fark etmeksizin bütün Toyota sahiplerine ücretsiz check-up ve bir çok avantajı birarada sunuyor.

Ücretsiz check-up ve yedek parça ile işçilikte indirim
Toyota Plazalardaki kampanya ile 2009 ve sonrası tüm Toyota modellerine ücretsiz check-up ile kontroldeki tüm parça ve işçiliklerde yüzde 10 indirim, 2008 ve öncesi Toyota modellerine de ücretsiz check-up ile tüm mekanik parça ve işçiliklerde yüzde 15 indirim imkanı sunuluyor.

1 lt Toyota Orijinal Motor Yağı Hediye
Bu avantajlara ek olarak araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyota sahiplerine, periyodik bakımlarda ve yağ değişimlerinde 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı hediye ediliyor.

Aksesuar setlerinde yüzde 15’e varan indirim
Toyota’larına şıklık katmak isteyenler aksesuar setlerinde yüzde 15’e varan indirimden yararlanabiliyor.

Akülerde indirim, lastikte fırsat
Delphi ve Varta marka akülerde yüzde 15 oranında indirimin de uygulanacağı kampanyada, Bridgestone, Lassa, Godyear, Michelin ve Pirelli marka lastik alımlarında cazip fırsatlar sunuluyor.

Axess’e 8 taksit imkanı
Avantajlı “Yaz Bakım Günleri”nde kazanmak isteyen Toyota kullanıcıları, KDV dahil 250 TL’yi geçen mekanik servis, lastik, akü ve aksesuar harcamalarında Axess’e özel peşin fiyatına 8 taksit imkanı ile ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

(*)Check-up, fren, direksiyon sistemi, amortisör, aks körükleri, devirdaim, akü, V kayışı, kabin hava filtresi, aydınlatma ve sinyal sistemi, klima performansı ve silecek performansı kontrollerini içermektedir

Hiç yorum yok