Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA MAYIS FIRSATLARI DEVAM EDİYOR

Prestijli ve yüksek donanımlı Toyota modelleri Mayıs ayında da cazip fırsatlarla sizleri bekliyor. Toyota Finans tarafından sunulan uygun kr...

Prestijli ve yüksek donanımlı Toyota modelleri Mayıs ayında da cazip fırsatlarla sizleri bekliyor.

Toyota Finans tarafından sunulan uygun kredi faiz oranları ve 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile Toyota sahibi olmak çok kolay.


Mayıs ayı kampanyası ile hayalinizdeki Toyota’ya bugünden sahip olabilir, ödemelerinize Ekim ayında başlayabilirsiniz.

Müşterilerine en uygun koşulları sunarak herkesi Toyota sahibi yapmayı hedefleyen Toyota Finans Sistemi, Mayıs ayında yeni fırsatları müjdeliyor.

Toyota Finans, Mayıs ayı boyunca en uygun kredi faiz oranı ve 60 aya uzanan vade seçeneklerinin yanısıra 4 ay taksit erteleme olanağı ile fark yaratmaya devam ediyor. Toyota Finans ile bütün işlemler tek bir noktadan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor ve ayrıca vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini ellerinden çıkarmaları için 3 aylık ek süre tanınıyor.

Mayıs kampanyası ile üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler, yüzde 100’e varan kredi kullanma olanağı ve balon ödeme seçeneği ile otomobilde “Toyota farkını” hemen yaşamaya başlayabiliyorlar.

Ekonomik TOYOTA RAV4 fırsatı Mayıs’ta devam ediyor
Toyota’nın segmentinin öncüsü SUV modeli RAV4, yeni 2.0 Multidrive S Elegant versiyonu ile yüksek performans ve yakıt tasarrufunu cazip fiyatla sunuyor. Rekabetçi donanım seviyesi ile konforlu sürüşü garantileyen RAV4, Optimal Drive teknolojisiyle sunduğu üstün sürüş performansını 2.0 Multidrive S Elegant versiyonunda daha fazla ekonomiyle birleştiriyor. Toyota RAV4 4 bin TL’ye varan indirimle 74 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda.

TOYOTA Avensis prestijine cazip Mayıs indirimi
Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 3 bin TL’ye varan indirim ile sunuluyor. Toyota Optimal Drive teknolojisi ile üstün performansı yakıt ekonomisi ile sunan Avensis prestijini 9 bin TL peşin 950 TL’den başlayan taksitlerle yaşamak mümkün.

Hiç yorum yok