Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOTAL’DEN AVEA KULLANICILARINA 2 KAT PUANTOTAL

Total, 16 Mayıs ile 30 Haziran 2011 tarihlerinde arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya başlıyor. Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde...

Total, 16 Mayıs ile 30 Haziran 2011 tarihlerinde arasında geçerli olacak yeni bir kampanyaya başlıyor.

Kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde ClubTotal sistemine kayıtlı aktif Avea hatlı müşteriler Total istasyonlarından yapacakları akaryakıt veya LPG alışverişleri karşılığında 2 kat PuanTotal kazanıyor.

Dünyanın önde gelen akaryakıt firmalarından biri olan Total, Avea ile birlikte 16 Mayıs ile 30 Haziran 2011 tarihleri arasında geçerli olacak yeni kampanyayla tüketicinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Total’in yeni kampanyasında ClubTotal sistemine kayıtlı aktif Avea hatlı müşteriler Total istasyonlarından yapacakları akaryakıt veya LPG alışverişleri karşılığında 2 kat PuanTotal kazanacak.

Total’in Avea ile birlikte hayata geçirdiği kampanya 1 litre Excellium Kurşunsuz 97 alışverişi için 4 PuanTotal, 1 litre Kurşunsuz Benzin 95 alışverişi için 3 PuanTotal, 1 litre Excellium Eurodiesel alışverişi için 3 PuanTotal, 1 litre Eurodiesel alışverişi için 3 PuanTotal ve 1 litre LPG alışverişi için 2 PuanTotal kazandırıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avea hat sahibi ClubTotal müşterilerinin TOTAL yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyaya kayıt olması gerekiyor.

Hiç yorum yok