Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOBİL 1 SPONSORLUĞUNDA, İSTANBUL KLASİK OTOMOBİLCİLER DERNEĞİ SELANİK’E GİTTİ

Mobil 1, bir yıl süre ile Klasik Otomobilciler Derneği aktivitelerine ana sponsor oldu. • Mobil 1 ve İKOD, 2011 yılındaki ilk etkinliğe Çan...

Mobil 1, bir yıl süre ile Klasik Otomobilciler Derneği aktivitelerine ana sponsor oldu.

• Mobil 1 ve İKOD, 2011 yılındaki ilk etkinliğe Çanakkale Şehitler Anıtı Gezisi ile başladı.
• İKOD’un ikinci seyahati, 19 Mayıs 2011 tarihinde Yunanistan’ın Selanik şehrine yapıldı.

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1, İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin bir yıl süresince tüm aktivitelerine ana sponsor oldu. İşbirliğinin ardından ilk olarak, 30 Nisan Cumartesi günü Çanakkale Şehitler Anıtı’na bir gezi düzenleyen İKOD’un ikinci gezisi, 19 – 21 Mayıs tarihleri arasında Yunanistan’ın Selanik şehrine düzenlendi.

Mobil 1 ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Selanik gezisi için Mahmutbey Bağcılar gişelerinde buluşularak, 20 araçlık bir konvoy halinde yola çıkıldı. “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” vesilesiyle, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’teki müze evini ziyaret eden İKOD üyeleri, Selanik güzergahı üzerindeki İskeçe, Gümülcine ve Dedeağaç’a da uğradı. Tarihi değer olarak gördüğü klasik otomobilleri gelecek kuşaklarla tanıştırabilmek adına, korumayı ve onları halkla buluşturmayı amaçlayan İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği üyeleri, Selanik gezisi süresince her şehirde turlar atarak, klasik otomobil severlere görsel bir şölen yaşattı.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği, Mobil 1 ana sponsorluğu kapsamında, Selanik gezisinin ardından Kapadokya gezisi düzenleyecek ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi geçit kortejine katılacak.

Hiç yorum yok