Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

FİAT’TAN HEM 5 TAKSİTLİ HEM KLİMA BAKIMI HEDİYELİ SERVİS KAMPANYASI

31Mayıs’a kadar sürecek İlkbahar mevsimine özel olarak düzenlenen Fiat servis kampanyası kapsamında World’e özel 5 taksitle ödeme imkanı sun...

31Mayıs’a kadar sürecek İlkbahar mevsimine özel olarak düzenlenen Fiat servis kampanyası kapsamında World’e özel 5 taksitle ödeme imkanı sunuluyor.

Kampanya süresince KDV dahil 350 TL ve üzeri işlem yaptıran perakende Fiat müşterilerine ayrıca 100 TL değerinde klima bakım hizmeti hediye ediliyor.

Fiat Türkiye, yaş ve model sınırlaması olmaksızın tüm Fiat markalı araç sahipleri için özel ödeme kolaylıkları sunan ve ilkbahar ayına özel bir hediye paketini de içeren servis kampanyası düzenliyor. 31 Mayıs 2010 tarihine kadar Fiat yetkili servislerinde geçerli olacak servis kampanyası kapsamında 350 TL ve üstünde işlem gerçekleştiren Fiat markalı araç sahiplerine hem World’e özel 5 taksitle ödeme imkanı sunulurken hem de 100 TL’lik klima bakım hizmeti hediye ediliyor.

Fiat’ın yeni servis kampanyası, boya ve kaporta işlemleri hariç tüm mekanik/elektrik işçilik, motor yağı değişimi, mekanik yedek parça, kış lastiği ve orijinal aksesuarlar gibi servis işlemlerini kapsıyor

Daha fazla detay fiat web sitesi ve fiat yetkili servislerinde

Hiç yorum yok